# | Date | Cat | Place | Pitch | Games |
---|---|---|---|---|---|
# | Date | Cat | Place | Pitch | |
1 |
2023-03-04 10:00 |
N1H | Corbeil-Essonnes | 1 |
03-04 10:00 - Pitch 1
Corbeil-Essonnes
MAGRAS Martin
(Ckc.i.r. St Gregoire)
ESNAULT Jonas
(U.s.v. Ck Vern / Seiche) |
2 |
2023-03-04 10:50 |
N1H | Corbeil-Essonnes | 1 |
03-04 10:50 - Pitch 1
Corbeil-Essonnes
HAMONIAUX Gaetan
(Thury Plein Air)
DELATTRE Antoine
(Ck Club St Omer) |
4 |
2023-03-04 12:30 |
N1H | Corbeil-Essonnes | 1 |
03-04 12:30 - Pitch 1
Corbeil-Essonnes
BRACKEZ Virginie
(Corbeil-Essonnes I)
BASILE Vladimir
(Ckc.i.r. St Gregoire) |
5 |
2023-03-04 13:20 |
N1H | Corbeil-Essonnes | 1 |
03-04 13:20 - Pitch 1
Corbeil-Essonnes
DELATTRE Antoine
(Saint-Omer I)
BLARD Benoit
(Acigné I) |
6 |
2023-03-04 14:10 |
N1H | Corbeil-Essonnes | 1 |
03-04 14:10 - Pitch 1
Corbeil-Essonnes
ESNAULT Jonas
(Vern-sur-Seiche I)
BRACKEZ Virginie
(Saint-Omer I) |
7 |
2023-03-04 15:00 |
N1H | Corbeil-Essonnes | 1 |
03-04 15:00 - Pitch 1
Corbeil-Essonnes
GESTIN Ronan
(U.s.v. Ck Vern / Seiche)
NEVEU Nicolas
(A.s. Corbeil- Essonnes Ck) |
8 |
2023-03-04 15:50 |
N1H | Corbeil-Essonnes | 1 |
03-04 15:50 - Pitch 1
Corbeil-Essonnes
BRACKEZ Virginie
(Acigné I)
AUMONT Justin
(Thury Plein Air) |
9 |
2023-03-04 16:40 |
N1H | Corbeil-Essonnes | 1 |
03-04 16:40 - Pitch 1
Corbeil-Essonnes
LEMARCHAND Guillaume
(Ck Club Acigne)
BRACKEZ Virginie
(Saint-Grégoire I) |
10 |
2023-03-05 09:30 |
N1H | Corbeil-Essonnes | 1 |
03-05 09:30 - Pitch 1
Corbeil-Essonnes
BRACKEZ Virginie
(Saint-Grégoire I)
HAMONIAUX Gaetan
(Thury Plein Air) |
3 |
2023-03-04 11:40 |
N1H | Corbeil-Essonnes | 1 |
03-04 11:40 - Pitch 1
Corbeil-Essonnes
AUMONT Justin
(Thury Plein Air)
NEVEU Nicolas
(A.s. Corbeil- Essonnes Ck) |
11 |
2023-03-05 10:20 |
N1H | Corbeil-Essonnes | 1 |
03-05 10:20 - Pitch 1
Corbeil-Essonnes
LEMARCHAND Guillaume
(Ck Club Acigne)
BRACKEZ Virginie
(Vern-sur-Seiche I) |
12 |
2023-03-05 11:10 |
N1H | Corbeil-Essonnes | 1 |
03-05 11:10 - Pitch 1
Corbeil-Essonnes
LE FLOCH DECORCHEMONT Antoine
(A.s. Corbeil- Esson
BLARD Benoit
(Acigné I) |
13 |
2023-03-05 12:00 |
N1H | Corbeil-Essonnes | 1 |
03-05 12:00 - Pitch 1
Corbeil-Essonnes
HAMONIAUX Gaetan
(Thury Plein Air)
NEVEU Nicolas
(A.s. Corbeil- Essonnes Ck) |
14 |
2023-03-05 12:50 |
N1H | Corbeil-Essonnes | 1 |
03-05 12:50 - Pitch 1
Corbeil-Essonnes
ESNAULT Jonas
(Vern-sur-Seiche I)
BRACKEZ Virginie
(Saint-Omer I) |
15 |
2023-03-05 13:40 |
N1H | Corbeil-Essonnes | 1 |
03-05 13:40 - Pitch 1
Corbeil-Essonnes
DELATTRE Antoine
(Ck Club St Omer)
BASILE Vladimir
(Ckc.i.r. St Gregoire) |
31 |
2023-04-22 11:00 |
N1H | Saint-Nazaire | 1 |
04-22 11:00 - Pitch 1
Saint-Nazaire
ESNAULT Jonas
(U.s.v. Ck Vern / Seiche)
CORNIC Alan
(A.s.e.v. Ck Conde S/Vire) |
32 |
2023-04-22 11:50 |
N1H | Saint-Nazaire | 1 |
04-22 11:50 - Pitch 1
Saint-Nazaire
BOUDELLAL Houssem-Eddine
(A.s. Corbeil- Essonnes C
COTTA Baptiste
(Montpellier Mediterranee Metropole |
33 |
2023-04-22 12:40 |
N1H | Saint-Nazaire | 1 |
04-22 12:40 - Pitch 1
Saint-Nazaire
LINET David
(Montpellier Mediterranee Metropole Ck
RICHARD Emeric
(Ck Club St Omer) |
34 |
2023-04-22 13:30 |
N1H | Saint-Nazaire | 1 |
04-22 13:30 - Pitch 1
Saint-Nazaire
CORNIC Alan
(A.s.e.v. Ck Conde S/Vire)
SABY Mathieu
(U.s.v. Ck Vern / Seiche) |
35 |
2023-04-22 14:40 |
N1H | Saint-Nazaire | 1 |
04-22 14:40 - Pitch 1
Saint-Nazaire
PICHARD Antoine
(A.s. Corbeil- Essonnes Ck)
LEMARCHAND Guillaume
(Ck Club Acigne) |
36 |
2023-04-22 15:30 |
N1H | Saint-Nazaire | 1 |
04-22 15:30 - Pitch 1
Saint-Nazaire
DELATTRE Antoine
(Ck Club St Omer)
CORNIC Alan
(A.s.e.v. Ck Conde S/Vire) |
37 |
2023-04-22 16:20 |
N1H | Saint-Nazaire | 1 |
04-22 16:20 - Pitch 1
Saint-Nazaire
COTTA Baptiste
(Montpellier Mediterranee Metropole
GESTIN Ronan
(U.s.v. Ck Vern / Seiche) |
38 |
2023-04-22 17:10 |
N1H | Saint-Nazaire | 1 |
04-22 17:10 - Pitch 1
Saint-Nazaire
PIQUET Landry
(Ck De Vertou)
DUPONCEL Mathis
(Ck Club Acigne) |
39 |
2023-04-22 18:00 |
N1H | Saint-Nazaire | 1 |
04-22 18:00 - Pitch 1
Saint-Nazaire
DELATTRE Antoine
(Ck Club St Omer)
PEAN Florian
(Pont D'ouilly Loisirs) |
49 |
2023-04-22 11:00 |
N1H | Saint-Nazaire | 2 |
04-22 11:00 - Pitch 2
Saint-Nazaire
BASILE Vladimir
(Ckc.i.r. St Gregoire)
DOLBECQ Benjamin
(Pont D'ouilly Loisirs) |
50 |
2023-04-22 11:50 |
N1H | Saint-Nazaire | 2 |
04-22 11:50 - Pitch 2
Saint-Nazaire
MASSOT Alexandre
(Ck Club Acigne)
MORIN Raphael
(Canoe Club D'avranches) |
51 |
2023-04-22 12:40 |
N1H | Saint-Nazaire | 2 |
04-22 12:40 - Pitch 2
Saint-Nazaire
HAMONIAUX Gaetan
(Thury Plein Air)
DREUX Maxime
(S.n.o.s. Ck St Nazaire) |
52 |
2023-04-22 13:30 |
N1H | Saint-Nazaire | 2 |
04-22 13:30 - Pitch 2
Saint-Nazaire
DOLBECQ Benjamin
(Pont D'ouilly Loisirs)
MAGRAS Martin
(Ckc.i.r. St Gregoire) |
53 |
2023-04-22 14:40 |
N1H | Saint-Nazaire | 2 |
04-22 14:40 - Pitch 2
Saint-Nazaire
ROBERT Arnaud
(Canoe Club D'avranches)
BROSSET Lucas
(Ck De Vertou) |
54 |
2023-04-22 15:30 |
N1H | Saint-Nazaire | 2 |
04-22 15:30 - Pitch 2
Saint-Nazaire
AUMONT Justin
(Thury Plein Air)
MORIN Raphael
(Canoe Club D'avranches) |
55 |
2023-04-22 16:20 |
N1H | Saint-Nazaire | 2 |
04-22 16:20 - Pitch 2
Saint-Nazaire
BASILE Vladimir
(Ckc.i.r. St Gregoire)
LINET David
(Montpellier Mediterranee Metropole Ck |
56 |
2023-04-22 17:10 |
N1H | Saint-Nazaire | 2 |
04-22 17:10 - Pitch 2
Saint-Nazaire
TUAL Remy
(Saint-Nazaire I)
LOIR Matthieu
(Ck De Vertou) |
57 |
2023-04-22 18:00 |
N1H | Saint-Nazaire | 2 |
04-22 18:00 - Pitch 2
Saint-Nazaire
PIQUET Landry
(Ck De Vertou)
HAMONIAUX Gaetan
(Thury Plein Air) |
40 |
2023-04-23 09:00 |
N1H | Saint-Nazaire | 1 |
04-23 09:00 - Pitch 1
Saint-Nazaire
BROSSET Lucas
(Ck De Vertou)
MAGRAS Martin
(Ckc.i.r. St Gregoire) |
41 |
2023-04-23 09:50 |
N1H | Saint-Nazaire | 1 |
04-23 09:50 - Pitch 1
Saint-Nazaire
LEMARCHAND Guillaume
(Ck Club Acigne)
CORNIC Alan
(A.s.e.v. Ck Conde S/Vire) |
42 |
2023-04-23 10:40 |
N1H | Saint-Nazaire | 1 |
04-23 10:40 - Pitch 1
Saint-Nazaire
MORIN Raphael
(Canoe Club D'avranches)
AUMONT Justin
(Thury Plein Air) |
43 |
2023-04-23 11:30 |
N1H | Saint-Nazaire | 1 |
04-23 11:30 - Pitch 1
Saint-Nazaire
BASILE Vladimir
(Ckc.i.r. St Gregoire)
PIQUET Landry
(Ck De Vertou) |
44 |
2023-04-23 12:20 |
N1H | Saint-Nazaire | 1 |
04-23 12:20 - Pitch 1
Saint-Nazaire
TUAL Remy
(S.n.o.s. Ck St Nazaire)
DUPONCEL Mathis
(Ck Club Acigne) |
45 |
2023-04-23 13:30 |
N1H | Saint-Nazaire | 1 |
04-23 13:30 - Pitch 1
Saint-Nazaire
BOUDELLAL Houssem-Eddine
(A.s. Corbeil- Essonnes C
AUMONT Justin
(Thury Plein Air) |
46 |
2023-04-23 14:20 |
N1H | Saint-Nazaire | 1 |
04-23 14:20 - Pitch 1
Saint-Nazaire
MORIN Raphael
(Canoe Club D'avranches)
LE FLOCH DECORCHEMONT Antoine
(A.s. Corbeil- Esson |
47 |
2023-04-23 15:10 |
N1H | Saint-Nazaire | 1 |
04-23 15:10 - Pitch 1
Saint-Nazaire
DELATTRE Antoine
(Ck Club St Omer)
LINET David
(Montpellier Mediterranee Metropole Ck |
48 |
2023-04-23 16:00 |
N1H | Saint-Nazaire | 1 |
04-23 16:00 - Pitch 1
Saint-Nazaire
PEAN Florian
(Pont D'ouilly Loisirs)
MAGRAS Martin
(Ckc.i.r. St Gregoire) |
58 |
2023-04-23 09:00 |
N1H | Saint-Nazaire | 2 |
04-23 09:00 - Pitch 2
Saint-Nazaire
DREUX Maxime
(Saint-Nazaire I)
ESNAULT Jonas
(U.s.v. Ck Vern / Seiche) |
59 |
2023-04-23 09:50 |
N1H | Saint-Nazaire | 2 |
04-23 09:50 - Pitch 2
Saint-Nazaire
DOLBECQ Benjamin
(Pont D'ouilly Loisirs)
PICHARD Antoine
(A.s. Corbeil- Essonnes Ck) |
60 |
2023-04-23 10:40 |
N1H | Saint-Nazaire | 2 |
04-23 10:40 - Pitch 2
Saint-Nazaire
COTTA Baptiste
(Montpellier Mediterranee Metropole
RICHARD Emeric
(Ck Club St Omer) |
61 |
2023-04-23 11:30 |
N1H | Saint-Nazaire | 2 |
04-23 11:30 - Pitch 2
Saint-Nazaire
SABY Mathieu
(U.s.v. Ck Vern / Seiche)
DREUX Maxime
(Saint-Nazaire I) |
62 |
2023-04-23 12:20 |
N1H | Saint-Nazaire | 2 |
04-23 12:20 - Pitch 2
Saint-Nazaire
CORNIC Alan
(A.s.e.v. Ck Conde S/Vire)
LE FLOCH DECORCHEMONT Antoine
(A.s. Corbeil- Esson |
63 |
2023-04-23 13:30 |
N1H | Saint-Nazaire | 2 |
04-23 13:30 - Pitch 2
Saint-Nazaire
CORNIC Alan
(A.s.e.v. Ck Conde S/Vire)
ROBERT Arnaud
(Canoe Club D'avranches) |
64 |
2023-04-23 14:20 |
N1H | Saint-Nazaire | 2 |
04-23 14:20 - Pitch 2
Saint-Nazaire
GESTIN Ronan
(U.s.v. Ck Vern / Seiche)
TUAL Remy
(Saint-Nazaire I) |
65 |
2023-04-23 15:10 |
N1H | Saint-Nazaire | 2 |
04-23 15:10 - Pitch 2
Saint-Nazaire
LEMARCHAND Guillaume
(Ck Club Acigne)
POLLET Willem
(Pont D'ouilly Loisirs) |
66 |
2023-04-23 16:00 |
N1H | Saint-Nazaire | 2 |
04-23 16:00 - Pitch 2
Saint-Nazaire
AUMONT Justin
(Thury Plein Air)
RICHARD Emeric
(Ck Club St Omer) |
67 |
2023-05-20 11:00 |
N1H | Pont-d'Ouilly | 1 |
05-20 11:00 - Pitch 1
Pont-d'Ouilly
BELAT Christophe
(Montpellier I)
RICHARD Emeric
(Ck Club St Omer) |
68 |
2023-05-20 11:50 |
N1H | Pont-d'Ouilly | 1 |
05-20 11:50 - Pitch 1
Pont-d'Ouilly
HAMONIAUX Gaetan
(Thury Plein Air)
LOIR Matthieu
(Ck De Vertou) |
69 |
2023-05-20 12:40 |
N1H | Pont-d'Ouilly | 1 |
05-20 12:40 - Pitch 1
Pont-d'Ouilly
BROSSET Lucas
(Ck De Vertou)
CORNIC Alan
(A.s.e.v. Ck Conde S/Vire) |
70 |
2023-05-20 13:30 |
N1H | Pont-d'Ouilly | 1 |
05-20 13:30 - Pitch 1
Pont-d'Ouilly
BRUNET Baptiste
(NAT-S)
COTTA Baptiste
(Montpellier I) |
71 |
2023-05-20 14:20 |
N1H | Pont-d'Ouilly | 1 |
05-20 14:20 - Pitch 1
Pont-d'Ouilly
AUMONT Justin
(Thury Plein Air)
GESTIN Ronan
(U.s.v. Ck Vern / Seiche) |
72 |
2023-05-20 15:30 |
N1H | Pont-d'Ouilly | 1 |
05-20 15:30 - Pitch 1
Pont-d'Ouilly
PIQUET Landry
(Ck De Vertou)
RICHARD Emeric
(Ck Club St Omer) |
73 |
2023-05-20 16:20 |
N1H | Pont-d'Ouilly | 1 |
05-20 16:20 - Pitch 1
Pont-d'Ouilly
BASILE Vladimir
(Ckc.i.r. St Gregoire)
BELAT Christophe
(Montpellier I) |
74 |
2023-05-20 17:10 |
N1H | Pont-d'Ouilly | 1 |
05-20 17:10 - Pitch 1
Pont-d'Ouilly
SABY Mathieu
(U.s.v. Ck Vern / Seiche)
HAMONIAUX Gaetan
(Thury Plein Air) |
75 |
2023-05-20 18:00 |
N1H | Pont-d'Ouilly | 1 |
05-20 18:00 - Pitch 1
Pont-d'Ouilly
LE FLOCH DECORCHEMONT Antoine
(A.s. Corbeil- Esson
DREUX Maxime
(S.n.o.s. Ck St Nazaire) |
76 |
2023-05-21 09:00 |
N1H | Pont-d'Ouilly | 1 |
05-21 09:00 - Pitch 1
Pont-d'Ouilly
DELATTRE Antoine
(Ck Club St Omer)
COTTA Baptiste
(Montpellier Mediterranee Metropole |
77 |
2023-05-21 09:50 |
N1H | Pont-d'Ouilly | 1 |
05-21 09:50 - Pitch 1
Pont-d'Ouilly
PICHARD Antoine
(A.s. Corbeil- Essonnes Ck)
GESTIN Ronan
(U.s.v. Ck Vern / Seiche) |
78 |
2023-05-21 10:40 |
N1H | Pont-d'Ouilly | 1 |
05-21 10:40 - Pitch 1
Pont-d'Ouilly
LEMARCHAND Guillaume
(Ck Club Acigne)
BOUDELLAL Houssem-Eddine
(A.s. Corbeil- Essonnes C |
79 |
2023-05-21 11:30 |
N1H | Pont-d'Ouilly | 1 |
05-21 11:30 - Pitch 1
Pont-d'Ouilly
MASSOT Alexandre
(Ck Club Acigne)
PIQUET Landry
(Ck De Vertou) |
80 |
2023-05-21 12:20 |
N1H | Pont-d'Ouilly | 1 |
05-21 12:20 - Pitch 1
Pont-d'Ouilly
ESNAULT Jonas
(U.s.v. Ck Vern / Seiche)
CORNIC Alan
(A.s.e.v. Ck Conde S/Vire) |
81 |
2023-05-21 13:30 |
N1H | Pont-d'Ouilly | 1 |
05-21 13:30 - Pitch 1
Pont-d'Ouilly
SABY Mathieu
(U.s.v. Ck Vern / Seiche)
PEAN Florian
(Pont D'ouilly Loisirs) |
82 |
2023-05-21 14:20 |
N1H | Pont-d'Ouilly | 1 |
05-21 14:20 - Pitch 1
Pont-d'Ouilly
DOLBECQ Benjamin
(Pont D'ouilly Loisirs)
DUPONCEL Mathis
(Ck Club Acigne) |
83 |
2023-05-21 15:10 |
N1H | Pont-d'Ouilly | 1 |
05-21 15:10 - Pitch 1
Pont-d'Ouilly
LINET David
(Montpellier Mediterranee Metropole Ck
HAMONIAUX Gaetan
(Thury Plein Air) |
84 |
2023-05-21 16:00 |
N1H | Pont-d'Ouilly | 1 |
05-21 16:00 - Pitch 1
Pont-d'Ouilly
BASILE Vladimir
(Ckc.i.r. St Gregoire)
DREUX Maxime
(S.n.o.s. Ck St Nazaire) |
85 |
2023-05-20 11:00 |
N1H | Pont-d'Ouilly | 2 |
05-20 11:00 - Pitch 2
Pont-d'Ouilly
POLLET Willem
(Pont-d'Ouilly I)
BASILE Vladimir
(Ckc.i.r. St Gregoire) |
86 |
2023-05-20 11:50 |
N1H | Pont-d'Ouilly | 2 |
05-20 11:50 - Pitch 2
Pont-d'Ouilly
MASSOT Alexandre
(Ck Club Acigne)
MORIN Raphael
(Canoe Club D'avranches) |
87 |
2023-05-20 12:40 |
N1H | Pont-d'Ouilly | 2 |
05-20 12:40 - Pitch 2
Pont-d'Ouilly
TUAL Remy
(S.n.o.s. Ck St Nazaire)
BOUDELLAL Houssem-Eddine
(A.s. Corbeil- Essonnes C |
88 |
2023-05-20 13:30 |
N1H | Pont-d'Ouilly | 2 |
05-20 13:30 - Pitch 2
Pont-d'Ouilly
CORNIC Alan
(A.s.e.v. Ck Conde S/Vire)
MAGRAS Martin
(Ckc.i.r. St Gregoire) |
89 |
2023-05-20 14:20 |
N1H | Pont-d'Ouilly | 2 |
05-20 14:20 - Pitch 2
Pont-d'Ouilly
PEAN Florian
(Pont D'ouilly Loisirs)
LOIR Matthieu
(Avranches I) |
90 |
2023-05-20 15:30 |
N1H | Pont-d'Ouilly | 2 |
05-20 15:30 - Pitch 2
Pont-d'Ouilly
MORIN Raphael
(Canoe Club D'avranches)
BAUTRAIS Evan
(S.n.o.s. Ck St Nazaire) |
91 |
2023-05-20 16:20 |
N1H | Pont-d'Ouilly | 2 |
05-20 16:20 - Pitch 2
Pont-d'Ouilly
COTTA Baptiste
(Montpellier Mediterranee Metropole
ROBERT Arnaud
(Canoe Club D'avranches) |
92 |
2023-05-20 17:10 |
N1H | Pont-d'Ouilly | 2 |
05-20 17:10 - Pitch 2
Pont-d'Ouilly
PICHARD Antoine
(A.s. Corbeil- Essonnes Ck)
HIRBEC Antoine
(Ck Club Acigne) |
93 |
2023-05-20 18:00 |
N1H | Pont-d'Ouilly | 2 |
05-20 18:00 - Pitch 2
Pont-d'Ouilly
DELATTRE Antoine
(Ck Club St Omer)
AUMONT Justin
(Thury Plein Air) |
94 |
2023-05-21 09:00 |
N1H | Pont-d'Ouilly | 2 |
05-21 09:00 - Pitch 2
Pont-d'Ouilly
MORIN Raphael
(Canoe Club D'avranches)
BASILE Vladimir
(Ckc.i.r. St Gregoire) |
95 |
2023-05-21 09:50 |
N1H | Pont-d'Ouilly | 2 |
05-21 09:50 - Pitch 2
Pont-d'Ouilly
CORNIC Alan
(A.s.e.v. Ck Conde S/Vire)
LEMARCHAND Guillaume
(Ck Club Acigne) |
96 |
2023-05-21 10:40 |
N1H | Pont-d'Ouilly | 2 |
05-21 10:40 - Pitch 2
Pont-d'Ouilly
HAMONIAUX Gaetan
(Thury Plein Air)
LOIR Matthieu
(Ck De Vertou) |
97 |
2023-05-21 11:30 |
N1H | Pont-d'Ouilly | 2 |
05-21 11:30 - Pitch 2
Pont-d'Ouilly
MORIN Raphael
(NAT-B)
RICHARD Emeric
(Ck Club St Omer) |
98 |
2023-05-21 12:20 |
N1H | Pont-d'Ouilly | 2 |
05-21 12:20 - Pitch 2
Pont-d'Ouilly
TUAL Remy
(S.n.o.s. Ck St Nazaire)
POLLET Willem
(Pont D'ouilly Loisirs) |
99 |
2023-05-21 13:30 |
N1H | Pont-d'Ouilly | 2 |
05-21 13:30 - Pitch 2
Pont-d'Ouilly
DREUX Maxime
(S.n.o.s. Ck St Nazaire)
CORNIC Alan
(A.s.e.v. Ck Conde S/Vire) |
100 |
2023-05-21 14:20 |
N1H | Pont-d'Ouilly | 2 |
05-21 14:20 - Pitch 2
Pont-d'Ouilly
LECOT Emilien
(NAT-S)
BROSSET Lucas
(NAT-S) |
101 |
2023-05-21 15:10 |
N1H | Pont-d'Ouilly | 2 |
05-21 15:10 - Pitch 2
Pont-d'Ouilly
MAGRAS Martin
(Ckc.i.r. St Gregoire)
PICHARD Antoine
(A.s. Corbeil- Essonnes Ck) |
102 |
2023-05-21 16:00 |
N1H | Pont-d'Ouilly | 2 |
05-21 16:00 - Pitch 2
Pont-d'Ouilly
DELATTRE Antoine
(Ck Club St Omer)
ESNAULT Jonas
(U.s.v. Ck Vern / Seiche) |
118 |
2023-06-10 11:30 |
N1H | Condé-sur-Vire | 1 |
06-10 11:30 - Pitch 1
Condé-sur-Vire
DELATTRE Antoine
(Ck Club St Omer)
DOLBECQ Benjamin
(Pont D'ouilly Loisirs) |
119 |
2023-06-10 12:20 |
N1H | Condé-sur-Vire | 1 |
06-10 12:20 - Pitch 1
Condé-sur-Vire
CORNIC Alan
(A.s.e.v. Ck Conde S/Vire)
ROBERT Arnaud
(Canoe Club D'avranches) |
120 |
2023-06-10 13:10 |
N1H | Condé-sur-Vire | 1 |
06-10 13:10 - Pitch 1
Condé-sur-Vire
LECOT Emilien
(A.s.e.v. Ck Conde S/Vire)
HAMONIAUX Gaetan
(Thury Plein Air) |
121 |
2023-06-10 14:00 |
N1H | Condé-sur-Vire | 1 |
06-10 14:00 - Pitch 1
Condé-sur-Vire
AUMONT Justin
(Thury Plein Air)
POLLET Willem
(Pont D'ouilly Loisirs) |
122 |
2023-06-10 14:50 |
N1H | Condé-sur-Vire | 1 |
06-10 14:50 - Pitch 1
Condé-sur-Vire
MORIN Raphael
(Canoe Club D'avranches)
BOUDELLAL Houssem-Eddine
(A.s. Corbeil- Essonnes C |
123 |
2023-06-10 15:40 |
N1H | Condé-sur-Vire | 1 |
06-10 15:40 - Pitch 1
Condé-sur-Vire
DELATTRE Antoine
(Ck Club St Omer)
ROBERT Arnaud
(Canoe Club D'avranches) |
124 |
2023-06-10 16:30 |
N1H | Condé-sur-Vire | 1 |
06-10 16:30 - Pitch 1
Condé-sur-Vire
AUMONT Justin
(Thury-Harcourt I)
LALLIOT Matthieu
(Ck Club St Omer) |
125 |
2023-06-10 17:20 |
N1H | Condé-sur-Vire | 1 |
06-10 17:20 - Pitch 1
Condé-sur-Vire
LE FLOCH DECORCHEMONT Antoine
(A.s. Corbeil- Esson
CORNIC Alan
(A.s.e.v. Ck Conde S/Vire) |
126 |
2023-06-10 18:10 |
N1H | Condé-sur-Vire | 1 |
06-10 18:10 - Pitch 1
Condé-sur-Vire
PEAN Florian
(Pont D'ouilly Loisirs)
PICHARD Antoine
(A.s. Corbeil- Essonnes Ck) |
127 |
2023-06-11 09:30 |
N1H | Condé-sur-Vire | 1 |
06-11 09:30 - Pitch 1
Condé-sur-Vire
BOUDELLAL Houssem-Eddine
(A.s. Corbeil- Essonnes C
DOLBECQ Benjamin
(Pont D'ouilly Loisirs) |
128 |
2023-06-11 10:20 |
N1H | Condé-sur-Vire | 1 |
06-11 10:20 - Pitch 1
Condé-sur-Vire
LECOT Emilien
(A.s.e.v. Ck Conde S/Vire)
AUMONT Justin
(Thury Plein Air) |
129 |
2023-06-11 11:10 |
N1H | Condé-sur-Vire | 1 |
06-11 11:10 - Pitch 1
Condé-sur-Vire
DELATTRE Antoine
(Ck Club St Omer)
CORNIC Alan
(A.s.e.v. Ck Conde S/Vire) |
130 |
2023-06-11 12:00 |
N1H | Condé-sur-Vire | 1 |
06-11 12:00 - Pitch 1
Condé-sur-Vire
LE FLOCH DECORCHEMONT Antoine
(A.s. Corbeil- Esson
RICHARD Emeric
(Ck Club St Omer) |
131 |
2023-06-11 12:50 |
N1H | Condé-sur-Vire | 1 |
06-11 12:50 - Pitch 1
Condé-sur-Vire
AUMONT Justin
(Thury-Harcourt I)
MORIN Raphael
(Canoe Club D'avranches) |
132 |
2023-06-11 13:40 |
N1H | Condé-sur-Vire | 1 |
06-11 13:40 - Pitch 1
Condé-sur-Vire
ROBERT Arnaud
(Canoe Club D'avranches)
POLLET Willem
(Pont D'ouilly Loisirs) |
16 |
2023-03-04 13:00 |
N1H | Montpellier | 1 |
03-04 13:00 - Pitch 1
Montpellier
CORNIC Alan
(A.s.e.v. Ck Conde S/Vire)
PEAN Florian
(Pont D'ouilly Loisirs) |
17 |
2023-03-04 13:45 |
N1H | Montpellier | 1 |
03-04 13:45 - Pitch 1
Montpellier
LOIR Matthieu
(Ck De Vertou)
ROBERT Arnaud
(Canoe Club D'avranches) |
18 |
2023-03-04 14:30 |
N1H | Montpellier | 1 |
03-04 14:30 - Pitch 1
Montpellier
TUAL Remy
(S.n.o.s. Ck St Nazaire)
BROSSET Lucas
(Ck De Vertou) |
19 |
2023-03-04 15:15 |
N1H | Montpellier | 1 |
03-04 15:15 - Pitch 1
Montpellier
CORNIC Alan
(A.s.e.v. Ck Conde S/Vire)
DREUX Maxime
(S.n.o.s. Ck St Nazaire) |
20 |
2023-03-04 16:00 |
N1H | Montpellier | 1 |
03-04 16:00 - Pitch 1
Montpellier
MORIN Raphael
(Canoe Club D'avranches)
LINET David
(Montpellier Mediterranee Metropole Ck |
21 |
2023-03-04 16:45 |
N1H | Montpellier | 1 |
03-04 16:45 - Pitch 1
Montpellier
COTTA Baptiste
(Montpellier Mediterranee Metropole
PIQUET Landry
(Ck De Vertou) |
22 |
2023-03-04 17:30 |
N1H | Montpellier | 1 |
03-04 17:30 - Pitch 1
Montpellier
BROSSET Lucas
(Ck De Vertou)
TUAL Remy
(Saint-Nazaire I) |
23 |
2023-03-04 18:15 |
N1H | Montpellier | 1 |
03-04 18:15 - Pitch 1
Montpellier
ROBERT Arnaud
(Canoe Club D'avranches)
POLLET Willem
(Pont D'ouilly Loisirs) |
24 |
2023-03-04 19:00 |
N1H | Montpellier | 1 |
03-04 19:00 - Pitch 1
Montpellier
PEAN Florian
(Pont D'ouilly Loisirs)
LINET David
(Montpellier Mediterranee Metropole Ck |
25 |
2023-03-05 09:30 |
N1H | Montpellier | 1 |
03-05 09:30 - Pitch 1
Montpellier
DOLBECQ Benjamin
(Pont D'ouilly Loisirs)
TUAL Remy
(S.n.o.s. Ck St Nazaire) |
26 |
2023-03-05 10:20 |
N1H | Montpellier | 1 |
03-05 10:20 - Pitch 1
Montpellier
CORNIC Alan
(A.s.e.v. Ck Conde S/Vire)
MORIN Raphael
(Canoe Club D'avranches) |
27 |
2023-03-05 11:10 |
N1H | Montpellier | 1 |
03-05 11:10 - Pitch 1
Montpellier
COTTA Baptiste
(Montpellier Mediterranee Metropole
ROBERT Arnaud
(Canoe Club D'avranches) |
28 |
2023-03-05 12:00 |
N1H | Montpellier | 1 |
03-05 12:00 - Pitch 1
Montpellier
POLLET Willem
(Pont D'ouilly Loisirs)
LINET David
(Montpellier Mediterranee Metropole Ck |
29 |
2023-03-05 12:50 |
N1H | Montpellier | 1 |
03-05 12:50 - Pitch 1
Montpellier
LECOT Emilien
(Condé-sur-Vire I)
BROSSET Lucas
(Vertou I) |
30 |
2023-03-05 13:40 |
N1H | Montpellier | 1 |
03-05 13:40 - Pitch 1
Montpellier
DREUX Maxime
(Saint-Nazaire I)
LECOT Emilien
(Condé-sur-Vire I) |
103 |
2023-06-10 11:30 |
N1H | Vern-sur-Seiche | 1 |
06-10 11:30 - Pitch 1
Vern-sur-Seiche
BASILE Vladimir
(Montpellier I)
MAGRAS Martin
(Saint-Grégoire I) |
104 |
2023-06-10 12:20 |
N1H | Vern-sur-Seiche | 1 |
06-10 12:20 - Pitch 1
Vern-sur-Seiche
LEMARCHAND Guillaume
(Ck Club Acigne)
GESTIN Ronan
(U.s.v. Ck Vern / Seiche) |
105 |
2023-06-10 13:10 |
N1H | Vern-sur-Seiche | 1 |
06-10 13:10 - Pitch 1
Vern-sur-Seiche
LOIR Matthieu
(Ck De Vertou)
BLARD Benoit
(Acigné I) |
106 |
2023-06-10 14:00 |
N1H | Vern-sur-Seiche | 1 |
06-10 14:00 - Pitch 1
Vern-sur-Seiche
BROSSET Lucas
(Ck De Vertou)
MAGRAS Martin
(Ckc.i.r. St Gregoire) |
107 |
2023-06-10 14:50 |
N1H | Vern-sur-Seiche | 1 |
06-10 14:50 - Pitch 1
Vern-sur-Seiche
TUAL Remy
(Saint-Nazaire I)
ESNAULT Jonas
(U.s.v. Ck Vern / Seiche) |
108 |
2023-06-10 15:40 |
N1H | Vern-sur-Seiche | 1 |
06-10 15:40 - Pitch 1
Vern-sur-Seiche
HIRBEC Antoine
(Ck Club Acigne)
BAUTRAIS Evan
(S.n.o.s. Ck St Nazaire) |
109 |
2023-06-10 16:30 |
N1H | Vern-sur-Seiche | 1 |
06-10 16:30 - Pitch 1
Vern-sur-Seiche
DREUX Maxime
(Saint-Nazaire I)
BASILE Vladimir
(Ckc.i.r. St Gregoire) |
110 |
2023-06-10 17:20 |
N1H | Vern-sur-Seiche | 1 |
06-10 17:20 - Pitch 1
Vern-sur-Seiche
SABY Mathieu
(U.s.v. Ck Vern / Seiche)
ESNAULT Jonas
(Montpellier I) |
111 |
2023-06-10 18:10 |
N1H | Vern-sur-Seiche | 1 |
06-10 18:10 - Pitch 1
Vern-sur-Seiche
LOIR Matthieu
(Vertou I)
PIQUET Landry
(Montpellier I) |
112 |
2023-06-11 09:30 |
N1H | Vern-sur-Seiche | 1 |
06-11 09:30 - Pitch 1
Vern-sur-Seiche
MAGRAS Martin
(Ckc.i.r. St Gregoire)
MASSOT Alexandre
(Ck Club Acigne) |
113 |
2023-06-11 10:20 |
N1H | Vern-sur-Seiche | 1 |
06-11 10:20 - Pitch 1
Vern-sur-Seiche
ESNAULT Jonas
(U.s.v. Ck Vern / Seiche)
SABY Mathieu
(U.s.v. Ck Vern / Seiche) |
114 |
2023-06-11 11:10 |
N1H | Vern-sur-Seiche | 1 |
06-11 11:10 - Pitch 1
Vern-sur-Seiche
TUAL Remy
(S.n.o.s. Ck St Nazaire)
GESTIN Ronan
(U.s.v. Ck Vern / Seiche) |
115 |
2023-06-11 12:00 |
N1H | Vern-sur-Seiche | 1 |
06-11 12:00 - Pitch 1
Vern-sur-Seiche
LEMARCHAND Guillaume
(Ck Club Acigne)
BAUTRAIS Evan
(S.n.o.s. Ck St Nazaire) |
116 |
2023-06-11 12:50 |
N1H | Vern-sur-Seiche | 1 |
06-11 12:50 - Pitch 1
Vern-sur-Seiche
PIQUET Landry
(Vertou I)
BROSSET Lucas
(Montpellier I) |
117 |
2023-06-11 13:40 |
N1H | Vern-sur-Seiche | 1 |
06-11 13:40 - Pitch 1
Vern-sur-Seiche
MAGRAS Martin
(Saint-Grégoire I)
ESNAULT Jonas
(Vern-sur-Seiche I) |