# | Date | Cat | Poules | Terr | Matchs |
---|---|---|---|---|---|
# | Date | Cat | Poules | Terr | |
201 |
25/04/2015 08:00 |
Division 2 | Group I | 1 |
25/04 08:00 - Terr 1
Group I
Tourcoing I
Tourcoing I
|
205 |
25/04/2015 09:00 |
Division 2 | Group I | 1 |
25/04 09:00 - Terr 1
Group I
Meridian Globetrotters
Meridian Globetrotters
|
209 |
25/04/2015 10:00 |
Division 2 | Group I | 2 |
25/04 10:00 - Terr 2
Group I
RUS Women
RUS Women
|
213 |
25/04/2015 10:30 |
Division 2 | Group I | 2 |
25/04 10:30 - Terr 2
Group I
RUS Women
RUS Women
|
217 |
25/04/2015 11:30 |
Division 2 | Group I | 3 |
25/04 11:30 - Terr 3
Group I
Saint-Omer II
Saint-Omer II
|
221 |
25/04/2015 12:00 |
Division 2 | Group I | 3 |
25/04 12:00 - Terr 3
Group I
Saint-Omer II
Saint-Omer II
|
225 |
25/04/2015 13:00 |
Division 2 | Group I | 4 |
25/04 13:00 - Terr 4
Group I
Tourcoing I
Tourcoing I
|
229 |
25/04/2015 14:00 |
Division 2 | Group I | 1 |
25/04 14:00 - Terr 1
Group I
Meridian Globetrotters
Meridian Globetrotters
|
233 |
25/04/2015 15:00 |
Division 2 | Group I | 4 |
25/04 15:00 - Terr 4
Group I
MOSW Choszczno II
MOSW Choszczno II
|
237 |
25/04/2015 15:30 |
Division 2 | Group I | 4 |
25/04 15:30 - Terr 4
Group I
MOSW Choszczno II
MOSW Choszczno II
|
1 |
25/04/2015 08:00 |
U16 | Group A | 5 |
25/04 08:00 - Terr 5
Group A
Pont d'Ouilly I JH
Pont d'Ouilly I JH
|
2 |
25/04/2015 08:50 |
U16 | Group A | 5 |
25/04 08:50 - Terr 5
Group A
CD62 JH
CD62 JH
|
3 |
25/04/2015 09:40 |
U16 | Group A | 5 |
25/04 09:40 - Terr 5
Group A
Corbeil-Essonnes I JH
Corbeil-Essonnes I JH
|
4 |
25/04/2015 10:30 |
U16 | Group A | 5 |
25/04 10:30 - Terr 5
Group A
Loeuilly I JH
Loeuilly I JH
|
5 |
25/04/2015 11:20 |
U16 | Group A | 5 |
25/04 11:20 - Terr 5
Group A
MOSW Choszczno U16
MOSW Choszczno U16
|
6 |
25/04/2015 12:10 |
U16 | Group A | 5 |
25/04 12:10 - Terr 5
Group A
CD62 JH
CD62 JH
|
7 |
25/04/2015 13:00 |
U16 | Group A | 5 |
25/04 13:00 - Terr 5
Group A
Chti Team U16
Chti Team U16
|
8 |
25/04/2015 13:50 |
U16 | Group A | 5 |
25/04 13:50 - Terr 5
Group A
Loeuilly I JH
Loeuilly I JH
|
9 |
25/04/2015 14:40 |
U16 | Group A | 5 |
25/04 14:40 - Terr 5
Group A
Pont d'Ouilly I JH
Pont d'Ouilly I JH
|
10 |
25/04/2015 15:30 |
U16 | Group A | 5 |
25/04 15:30 - Terr 5
Group A
Corbeil-Essonnes I JH
Corbeil-Essonnes I JH
|
11 |
25/04/2015 16:20 |
U16 | Group A | 5 |
25/04 16:20 - Terr 5
Group A
CD62 JH
CD62 JH
|
12 |
25/04/2015 17:10 |
U16 | Group A | 5 |
25/04 17:10 - Terr 5
Group A
Pont d'Ouilly I JH
Pont d'Ouilly I JH
|
13 |
26/04/2015 08:00 |
U16 | Group A | 5 |
26/04 08:00 - Terr 5
Group A
Chti Team U16
Chti Team U16
|
14 |
26/04/2015 08:50 |
U16 | Group A | 5 |
26/04 08:50 - Terr 5
Group A
MOSW Choszczno U16
MOSW Choszczno U16
|
15 |
26/04/2015 09:40 |
U16 | Group A | 5 |
26/04 09:40 - Terr 5
Group A
Corbeil-Essonnes I JH
Corbeil-Essonnes I JH
|
101 |
25/04/2015 08:30 |
Division 1 | Group A | 1 |
25/04 08:30 - Terr 1
Group A
Viking Venlo A
Viking Venlo A
|
109 |
25/04/2015 11:00 |
Division 1 | Group A | 4 |
25/04 11:00 - Terr 4
Group A
RUS Men
RUS Men
|
117 |
25/04/2015 13:30 |
Division 1 | Group A | 3 |
25/04 13:30 - Terr 3
Group A
Viking Venlo A
Viking Venlo A
|
121 |
25/04/2015 14:30 |
Division 1 | Group A | 2 |
25/04 14:30 - Terr 2
Group A
MOSW Choszczno
MOSW Choszczno
|
113 |
25/04/2015 12:30 |
Division 1 | Group A | 4 |
25/04 12:30 - Terr 4
Group A
MOSW Choszczno
MOSW Choszczno
|
105 |
25/04/2015 09:30 |
Division 1 | Group A | 1 |
25/04 09:30 - Terr 1
Group A
RUS Men
RUS Men
|
102 |
25/04/2015 08:30 |
Division 1 | Group B | 2 |
25/04 08:30 - Terr 2
Group B
Keistad A
Keistad A
|
110 |
25/04/2015 11:00 |
Division 1 | Group B | 3 |
25/04 11:00 - Terr 3
Group B
Triton Lekko Lokeren
Triton Lekko Lokeren
|
118 |
25/04/2015 13:30 |
Division 1 | Group B | 1 |
25/04 13:30 - Terr 1
Group B
Keistad A
Keistad A
|
122 |
25/04/2015 14:30 |
Division 1 | Group B | 3 |
25/04 14:30 - Terr 3
Group B
Triton Lekko Lokeren
Triton Lekko Lokeren
|
114 |
25/04/2015 12:30 |
Division 1 | Group B | 3 |
25/04 12:30 - Terr 3
Group B
Saint-Omer I
Saint-Omer I
|
106 |
25/04/2015 09:30 |
Division 1 | Group B | 2 |
25/04 09:30 - Terr 2
Group B
Meridian Mix
Meridian Mix
|
103 |
25/04/2015 08:30 |
Division 1 | Group C | 3 |
25/04 08:30 - Terr 3
Group C
Meridian C
Meridian C
|
111 |
25/04/2015 11:00 |
Division 1 | Group C | 1 |
25/04 11:00 - Terr 1
Group C
Mokka
Mokka
|
119 |
25/04/2015 13:30 |
Division 1 | Group C | 2 |
25/04 13:30 - Terr 2
Group C
Meridian C
Meridian C
|
123 |
25/04/2015 14:30 |
Division 1 | Group C | 1 |
25/04 14:30 - Terr 1
Group C
Mokka
Mokka
|
115 |
25/04/2015 12:30 |
Division 1 | Group C | 1 |
25/04 12:30 - Terr 1
Group C
Dragon
Dragon
|
107 |
25/04/2015 09:30 |
Division 1 | Group C | 3 |
25/04 09:30 - Terr 3
Group C
IRWV Ieper
IRWV Ieper
|
104 |
25/04/2015 08:30 |
Division 1 | Group D | 4 |
25/04 08:30 - Terr 4
Group D
RUS Men B
RUS Men B
|
108 |
25/04/2015 09:30 |
Division 1 | Group D | 4 |
25/04 09:30 - Terr 4
Group D
Pennine 1
Pennine 1
|
112 |
25/04/2015 11:00 |
Division 1 | Group D | 2 |
25/04 11:00 - Terr 2
Group D
Trekvogels A
Trekvogels A
|
116 |
25/04/2015 12:30 |
Division 1 | Group D | 2 |
25/04 12:30 - Terr 2
Group D
KGWanderfalke Essen
KGWanderfalke Essen
|
120 |
25/04/2015 13:30 |
Division 1 | Group D | 4 |
25/04 13:30 - Terr 4
Group D
RUS Men B
RUS Men B
|
124 |
25/04/2015 14:30 |
Division 1 | Group D | 4 |
25/04 14:30 - Terr 4
Group D
Trekvogels A
Trekvogels A
|
128 |
25/04/2015 16:30 |
Division 1 | Group H | 4 |
25/04 16:30 - Terr 4
Group H
Keistad A
Keistad A
|
130 |
25/04/2015 17:30 |
Division 1 | Group H | 3 |
25/04 17:30 - Terr 3
Group H
RUS Men
RUS Men
|
134 |
25/04/2015 18:30 |
Division 1 | Group H | 4 |
25/04 18:30 - Terr 4
Group H
Dragon
Dragon
|
139 |
26/04/2015 08:00 |
Division 1 | Group H | 3 |
26/04 08:00 - Terr 3
Group H
RUS Men B
RUS Men B
|
143 |
26/04/2015 09:00 |
Division 1 | Group H | 4 |
26/04 09:00 - Terr 4
Group H
RUS Men
RUS Men
|
147 |
26/04/2015 10:00 |
Division 1 | Group H | 3 |
26/04 10:00 - Terr 3
Group H
Dragon
Dragon
|
127 |
25/04/2015 16:30 |
Division 1 | Group G | 3 |
25/04 16:30 - Terr 3
Group G
Trekvogels A
Trekvogels A
|
132 |
25/04/2015 17:30 |
Division 1 | Group G | 4 |
25/04 17:30 - Terr 4
Group G
Mokka
Mokka
|
133 |
25/04/2015 18:30 |
Division 1 | Group G | 3 |
25/04 18:30 - Terr 3
Group G
Keistad A
Keistad A
|
140 |
26/04/2015 08:00 |
Division 1 | Group G | 4 |
26/04 08:00 - Terr 4
Group G
Triton Lekko Lokeren
Triton Lekko Lokeren
|
142 |
26/04/2015 09:00 |
Division 1 | Group G | 3 |
26/04 09:00 - Terr 3
Group G
Mokka
Mokka
|
146 |
26/04/2015 10:00 |
Division 1 | Group G | 4 |
26/04 10:00 - Terr 4
Group G
RUS Men B
RUS Men B
|
155 |
26/04/2015 13:00 |
Division 1 | 9th place | 3 |
26/04 13:00 - Terr 3
9th place
Pennine 1
MOSW Choszczno
|
151 |
26/04/2015 11:40 |
Division 1 | 15th place | 4 |
26/04 11:40 - Terr 4
15th place
IRWV Ieper
Keistad A
|
152 |
26/04/2015 11:40 |
Division 1 | 13th place | 3 |
26/04 11:40 - Terr 3
13th place
Viking Venlo A
Keistad A
|
156 |
26/04/2015 13:00 |
Division 1 | 11th place | 4 |
26/04 13:00 - Terr 4
11th place
Meridian C
Triton Lekko Lokeren
|
126 |
25/04/2015 16:30 |
Division 1 | Group E | 2 |
25/04 16:30 - Terr 2
Group E
Pennine 1
Pennine 1
|
129 |
25/04/2015 17:30 |
Division 1 | Group E | 1 |
25/04 17:30 - Terr 1
Group E
Meridian C
Meridian C
|
136 |
25/04/2015 18:30 |
Division 1 | Group E | 2 |
25/04 18:30 - Terr 2
Group E
Viking Venlo A
Viking Venlo A
|
137 |
26/04/2015 08:00 |
Division 1 | Group E | 1 |
26/04 08:00 - Terr 1
Group E
Meridian Mix
Meridian Mix
|
141 |
26/04/2015 09:00 |
Division 1 | Group E | 2 |
26/04 09:00 - Terr 2
Group E
Meridian C
Meridian C
|
145 |
26/04/2015 10:00 |
Division 1 | Group E | 2 |
26/04 10:00 - Terr 2
Group E
Viking Venlo A
Viking Venlo A
|
125 |
25/04/2015 16:30 |
Division 1 | Group F | 1 |
25/04 16:30 - Terr 1
Group F
Saint-Omer I
Saint-Omer I
|
131 |
25/04/2015 17:30 |
Division 1 | Group F | 2 |
25/04 17:30 - Terr 2
Group F
MOSW Choszczno
MOSW Choszczno
|
135 |
25/04/2015 18:30 |
Division 1 | Group F | 1 |
25/04 18:30 - Terr 1
Group F
IRWV Ieper
IRWV Ieper
|
138 |
26/04/2015 08:00 |
Division 1 | Group F | 2 |
26/04 08:00 - Terr 2
Group F
KGWanderfalke Essen
KGWanderfalke Essen
|
144 |
26/04/2015 09:00 |
Division 1 | Group F | 1 |
26/04 09:00 - Terr 1
Group F
MOSW Choszczno
MOSW Choszczno
|
148 |
26/04/2015 10:00 |
Division 1 | Group F | 1 |
26/04 10:00 - Terr 1
Group F
IRWV Ieper
IRWV Ieper
|
154 |
26/04/2015 13:00 |
Division 1 | 7th place | 2 |
26/04 13:00 - Terr 2
7th place
Saint-Omer I
Meridian Mix
|
149 |
26/04/2015 11:40 |
Division 1 | 1/2 final | 1 |
26/04 11:40 - Terr 1
1/2 final
KGWanderfalke Essen
RUS Men B
|
150 |
26/04/2015 11:40 |
Division 1 | 1/2 final | 2 |
26/04 11:40 - Terr 2
1/2 final
Pennine 1
Trekvogels A
|
153 |
26/04/2015 13:00 |
Division 1 | 5th place | 1 |
26/04 13:00 - Terr 1
5th place
Meridian C
Meridian Mix
|
157 |
26/04/2015 13:40 |
Division 1 | 3rd place | 1 |
26/04 13:40 - Terr 1
3rd place
RUS Men
Saint-Omer I
|
158 |
26/04/2015 16:00 |
Division 1 | Final | 1 |
26/04 16:00 - Terr 1
Final
Pothier Jean Christophe
(CAN)
RUS Men
|
17 |
26/04/2015 11:00 |
U16 | 1/2 final | 5 |
26/04 11:00 - Terr 5
1/2 final
Brackez V.
(FRA)
Loeuilly I JH
|
18 |
26/04/2015 11:50 |
U16 | 1/2 final | 5 |
26/04 11:50 - Terr 5
1/2 final
Mourgere G.
(Ck Montignynois)
Chti Team U16
|
16 |
26/04/2015 12:40 |
U16 | 5th place | 5 |
26/04 12:40 - Terr 5
5th place
Pont d'Ouilly I JH
Corbeil-Essonnes I JH
|
19 |
26/04/2015 13:30 |
U16 | 3rd place | 5 |
26/04 13:30 - Terr 5
3rd place
Brackez V.
(FRA)
Loeuilly I JH
|
20 |
26/04/2015 14:20 |
U16 | Final | 1 |
26/04 14:20 - Terr 1
Final
Mourgere G.
(Ck Montignynois)
MOSW Choszczno U16
|
202 |
25/04/2015 08:00 |
Division 2 | Group J | 2 |
25/04 08:00 - Terr 2
Group J
CD60 I
CD60 I
|
206 |
25/04/2015 09:00 |
Division 2 | Group J | 2 |
25/04 09:00 - Terr 2
Group J
Avion I
Avion I
|
210 |
25/04/2015 10:00 |
Division 2 | Group J | 1 |
25/04 10:00 - Terr 1
Group J
KNRS Niel
KNRS Niel
|
214 |
25/04/2015 10:30 |
Division 2 | Group J | 1 |
25/04 10:30 - Terr 1
Group J
KNRS Niel
KNRS Niel
|
218 |
25/04/2015 11:30 |
Division 2 | Group J | 4 |
25/04 11:30 - Terr 4
Group J
Montigny-en-Gohelle I
Montigny-en-Gohelle I
|
222 |
25/04/2015 12:00 |
Division 2 | Group J | 4 |
25/04 12:00 - Terr 4
Group J
Montigny-en-Gohelle I
Montigny-en-Gohelle I
|
226 |
25/04/2015 13:00 |
Division 2 | Group J | 3 |
25/04 13:00 - Terr 3
Group J
CD60 I
CD60 I
|
230 |
25/04/2015 14:00 |
Division 2 | Group J | 2 |
25/04 14:00 - Terr 2
Group J
Avion I
Avion I
|
234 |
25/04/2015 15:00 |
Division 2 | Group J | 3 |
25/04 15:00 - Terr 3
Group J
Descartes I
Descartes I
|
238 |
25/04/2015 15:30 |
Division 2 | Group J | 3 |
25/04 15:30 - Terr 3
Group J
Descartes I
Descartes I
|
203 |
25/04/2015 08:00 |
Division 2 | Group K | 3 |
25/04 08:00 - Terr 3
Group K
Loeuilly I
Loeuilly I
|
207 |
25/04/2015 09:00 |
Division 2 | Group K | 3 |
25/04 09:00 - Terr 3
Group K
Corbeil-Essonnes I
Corbeil-Essonnes I
|
211 |
25/04/2015 10:00 |
Division 2 | Group K | 4 |
25/04 10:00 - Terr 4
Group K
KNRS Niel II
KNRS Niel II
|
215 |
25/04/2015 10:30 |
Division 2 | Group K | 4 |
25/04 10:30 - Terr 4
Group K
KNRS Niel II
KNRS Niel II
|
219 |
25/04/2015 11:30 |
Division 2 | Group K | 1 |
25/04 11:30 - Terr 1
Group K
Lille Métropole I
Lille Métropole I
|
223 |
25/04/2015 12:00 |
Division 2 | Group K | 1 |
25/04 12:00 - Terr 1
Group K
Lille Métropole I
Lille Métropole I
|
227 |
25/04/2015 13:00 |
Division 2 | Group K | 2 |
25/04 13:00 - Terr 2
Group K
Loeuilly I
Loeuilly I
|
231 |
25/04/2015 14:00 |
Division 2 | Group K | 4 |
25/04 14:00 - Terr 4
Group K
Corbeil-Essonnes I
Corbeil-Essonnes I
|
235 |
25/04/2015 15:00 |
Division 2 | Group K | 2 |
25/04 15:00 - Terr 2
Group K
Guise I
Guise I
|
239 |
25/04/2015 15:30 |
Division 2 | Group K | 2 |
25/04 15:30 - Terr 2
Group K
Guise I
Guise I
|
204 |
25/04/2015 08:00 |
Division 2 | Group L | 4 |
25/04 08:00 - Terr 4
Group L
RUS Men C
RUS Men C
|
208 |
25/04/2015 09:00 |
Division 2 | Group L | 4 |
25/04 09:00 - Terr 4
Group L
HKV Harelbeke I
HKV Harelbeke I
|
212 |
25/04/2015 10:00 |
Division 2 | Group L | 3 |
25/04 10:00 - Terr 3
Group L
Montigny-en-Gohelle II
Montigny-en-Gohelle II
|
216 |
25/04/2015 10:30 |
Division 2 | Group L | 3 |
25/04 10:30 - Terr 3
Group L
Montigny-en-Gohelle II
Montigny-en-Gohelle II
|
220 |
25/04/2015 11:30 |
Division 2 | Group L | 2 |
25/04 11:30 - Terr 2
Group L
RKV Roeselare
RKV Roeselare
|
224 |
25/04/2015 12:00 |
Division 2 | Group L | 2 |
25/04 12:00 - Terr 2
Group L
RKV Roeselare
RKV Roeselare
|
228 |
25/04/2015 13:00 |
Division 2 | Group L | 1 |
25/04 13:00 - Terr 1
Group L
RUS Men C
RUS Men C
|
232 |
25/04/2015 14:00 |
Division 2 | Group L | 3 |
25/04 14:00 - Terr 3
Group L
HKV Harelbeke I
HKV Harelbeke I
|
236 |
25/04/2015 15:00 |
Division 2 | Group L | 1 |
25/04 15:00 - Terr 1
Group L
Loeuilly II
Loeuilly II
|
240 |
25/04/2015 15:30 |
Division 2 | Group L | 1 |
25/04 15:30 - Terr 1
Group L
Loeuilly II
Loeuilly II
|
251 |
25/04/2015 19:00 |
Division 2 | Group Q | 3 |
25/04 19:00 - Terr 3
Group Q
Guise I
Guise I
|
252 |
25/04/2015 19:00 |
Division 2 | Group Q | 4 |
25/04 19:00 - Terr 4
Group Q
Meridian Globetrotters
Meridian Globetrotters
|
263 |
26/04/2015 09:30 |
Division 2 | Group Q | 3 |
26/04 09:30 - Terr 3
Group Q
Saint-Omer II
Saint-Omer II
|
264 |
26/04/2015 09:30 |
Division 2 | Group Q | 4 |
26/04 09:30 - Terr 4
Group Q
Lille Métropole I
Lille Métropole I
|
271 |
26/04/2015 11:00 |
Division 2 | Group Q | 3 |
26/04 11:00 - Terr 3
Group Q
Saint-Omer II
Saint-Omer II
|
272 |
26/04/2015 11:00 |
Division 2 | Group Q | 4 |
26/04 11:00 - Terr 4
Group Q
Montigny-en-Gohelle II
Montigny-en-Gohelle II
|
244 |
25/04/2015 17:00 |
Division 2 | Group P | 4 |
25/04 17:00 - Terr 4
Group P
Loeuilly II
Loeuilly II
|
248 |
25/04/2015 18:00 |
Division 2 | Group P | 3 |
25/04 18:00 - Terr 3
Group P
Lille Métropole I
Lille Métropole I
|
256 |
25/04/2015 19:30 |
Division 2 | Group P | 4 |
25/04 19:30 - Terr 4
Group P
Meridian Globetrotters
Meridian Globetrotters
|
260 |
26/04/2015 08:30 |
Division 2 | Group P | 4 |
26/04 08:30 - Terr 4
Group P
Avion I
Avion I
|
266 |
26/04/2015 10:30 |
Division 2 | Group P | 2 |
26/04 10:30 - Terr 2
Group P
Brackez V.
(FRA)
CD60 I
|
268 |
26/04/2015 10:30 |
Division 2 | Group P | 4 |
26/04 10:30 - Terr 4
Group P
HKV Harelbeke I
HKV Harelbeke I
|
243 |
25/04/2015 17:00 |
Division 2 | Group O | 3 |
25/04 17:00 - Terr 3
Group O
Descartes I
Descartes I
|
247 |
25/04/2015 18:00 |
Division 2 | Group O | 4 |
25/04 18:00 - Terr 4
Group O
Saint-Omer II
Saint-Omer II
|
255 |
25/04/2015 19:30 |
Division 2 | Group O | 3 |
25/04 19:30 - Terr 3
Group O
Guise I
Guise I
|
259 |
26/04/2015 08:30 |
Division 2 | Group O | 3 |
26/04 08:30 - Terr 3
Group O
Montigny-en-Gohelle II
Montigny-en-Gohelle II
|
265 |
26/04/2015 10:30 |
Division 2 | Group O | 1 |
26/04 10:30 - Terr 1
Group O
RUS Women
RUS Women
|
267 |
26/04/2015 10:30 |
Division 2 | Group O | 3 |
26/04 10:30 - Terr 3
Group O
Mourgere G.
(Ck Montignynois)
KNRS Niel II
|
273 |
26/04/2015 12:20 |
Division 2 | 15th place | 4 |
26/04 12:20 - Terr 4
15th place
KNRS Niel
KNRS Niel
|
274 |
26/04/2015 12:20 |
Division 2 | 13th place | 3 |
26/04 12:20 - Terr 3
13th place
RUS Men C
RUS Men C
|
275 |
26/04/2015 12:20 |
Division 2 | 11th place | 2 |
26/04 12:20 - Terr 2
11th place
Corbeil-Essonnes I
Corbeil-Essonnes I
|
276 |
26/04/2015 12:20 |
Division 2 | 9th place | 1 |
26/04 12:20 - Terr 1
9th place
Tourcoing I
Tourcoing I
|
241 |
25/04/2015 17:00 |
Division 2 | Group M | 1 |
25/04 17:00 - Terr 1
Group M
RKV Roeselare
RKV Roeselare
|
245 |
25/04/2015 18:00 |
Division 2 | Group M | 2 |
25/04 18:00 - Terr 2
Group M
Corbeil-Essonnes I
Corbeil-Essonnes I
|
249 |
25/04/2015 19:00 |
Division 2 | Group M | 1 |
25/04 19:00 - Terr 1
Group M
Descartes I
Descartes I
|
253 |
25/04/2015 19:30 |
Division 2 | Group M | 2 |
25/04 19:30 - Terr 2
Group M
KNRS Niel
KNRS Niel
|
257 |
26/04/2015 08:30 |
Division 2 | Group M | 1 |
26/04 08:30 - Terr 1
Group M
RKV Roeselare
RKV Roeselare
|
261 |
26/04/2015 09:30 |
Division 2 | Group M | 1 |
26/04 09:30 - Terr 1
Group M
Tourcoing I
Tourcoing I
|
242 |
25/04/2015 17:00 |
Division 2 | Group N | 2 |
25/04 17:00 - Terr 2
Group N
Montigny-en-Gohelle I
Montigny-en-Gohelle I
|
246 |
25/04/2015 18:00 |
Division 2 | Group N | 1 |
25/04 18:00 - Terr 1
Group N
MOSW Choszczno II
MOSW Choszczno II
|
250 |
25/04/2015 19:00 |
Division 2 | Group N | 2 |
25/04 19:00 - Terr 2
Group N
Loeuilly II
Loeuilly II
|
254 |
25/04/2015 19:30 |
Division 2 | Group N | 1 |
25/04 19:30 - Terr 1
Group N
RUS Men C
RUS Men C
|
258 |
26/04/2015 08:30 |
Division 2 | Group N | 2 |
26/04 08:30 - Terr 2
Group N
Montigny-en-Gohelle I
Montigny-en-Gohelle I
|
262 |
26/04/2015 09:30 |
Division 2 | Group N | 2 |
26/04 09:30 - Terr 2
Group N
Loeuilly I
Loeuilly I
|
277 |
26/04/2015 13:40 |
Division 2 | 7th place | 4 |
26/04 13:40 - Terr 4
7th place
Avion I
Avion I
|
278 |
26/04/2015 13:40 |
Division 2 | 5th place | 3 |
26/04 13:40 - Terr 3
5th place
Lille Métropole I
Lille Métropole I
|
269 |
26/04/2015 11:00 |
Division 2 | 1/2 final | 1 |
26/04 11:00 - Terr 1
1/2 final
RKV Roeselare
RUS Men C
|
270 |
26/04/2015 11:00 |
Division 2 | 1/2 final | 2 |
26/04 11:00 - Terr 2
1/2 final
Loeuilly I
KNRS Niel
|
279 |
26/04/2015 13:40 |
Division 2 | 3rd place | 2 |
26/04 13:40 - Terr 2
3rd place
Montigny-en-Gohelle I
Corbeil-Essonnes I
|
280 |
26/04/2015 15:10 |
Division 2 | Final | 1 |
26/04 15:10 - Terr 1
Final
Brackez V.
(FRA)
(Vainqueur match 279)
|