# | Date | Cat | Poules | Terr | Matchs |
---|---|---|---|---|---|
# | Date | Cat | Poules | Terr | |
1 |
04/10/2014 08:00 |
Men | Group A | 1 |
04/10 08:00 - Terr 1
Group A
Isbrytarna
Isbrytarna
|
6 |
04/10/2014 08:30 |
Men | Group A | 2 |
04/10 08:30 - Terr 2
Group A
Isbrytarna
Isbrytarna
|
11 |
04/10/2014 09:30 |
Men | Group A | 3 |
04/10 09:30 - Terr 3
Group A
CN Posillipo
CN Posillipo
|
16 |
04/10/2014 10:30 |
Men | Group A | 4 |
04/10 10:30 - Terr 4
Group A
Condé sur Vire I
Condé sur Vire I
|
17 |
04/10/2014 11:00 |
Men | Group A | 1 |
04/10 11:00 - Terr 1
Group A
Isbrytarna
Isbrytarna
|
22 |
04/10/2014 12:00 |
Men | Group A | 2 |
04/10 12:00 - Terr 2
Group A
UKS SET Kaniow
UKS SET Kaniow
|
27 |
04/10/2014 13:00 |
Men | Group A | 3 |
04/10 13:00 - Terr 3
Group A
Isbrytarna
Isbrytarna
|
32 |
04/10/2014 13:30 |
Men | Group A | 4 |
04/10 13:30 - Terr 4
Group A
UKS SET Kaniow
UKS SET Kaniow
|
33 |
04/10/2014 14:30 |
Men | Group A | 1 |
04/10 14:30 - Terr 1
Group A
Prague
Prague
|
38 |
04/10/2014 15:30 |
Men | Group A | 2 |
04/10 15:30 - Terr 2
Group A
UKS SET Kaniow
UKS SET Kaniow
|
43 |
04/10/2014 16:00 |
Men | Group A | 3 |
04/10 16:00 - Terr 3
Group A
Condé sur Vire I
Condé sur Vire I
|
48 |
04/10/2014 17:00 |
Men | Group A | 4 |
04/10 17:00 - Terr 4
Group A
CN Posillipo
CN Posillipo
|
49 |
04/10/2014 18:00 |
Men | Group A | 1 |
04/10 18:00 - Terr 1
Group A
UKS SET Kaniow
UKS SET Kaniow
|
54 |
04/10/2014 18:45 |
Men | Group A | 2 |
04/10 18:45 - Terr 2
Group A
UKS SET Kaniow
UKS SET Kaniow
|
59 |
04/10/2014 19:45 |
Men | Group A | 1 |
04/10 19:45 - Terr 1
Group A
Prague
Prague
|
2 |
04/10/2014 08:00 |
Men | Group B | 2 |
04/10 08:00 - Terr 2
Group B
Kilcock Demons
Kilcock Demons
|
7 |
04/10/2014 08:30 |
Men | Group B | 3 |
04/10 08:30 - Terr 3
Group B
TWF
TWF
|
12 |
04/10/2014 09:30 |
Men | Group B | 4 |
04/10 09:30 - Terr 4
Group B
ACC Hamburg
ACC Hamburg
|
13 |
04/10/2014 10:30 |
Men | Group B | 1 |
04/10 10:30 - Terr 1
Group B
Kilcock Demons
Kilcock Demons
|
18 |
04/10/2014 11:00 |
Men | Group B | 2 |
04/10 11:00 - Terr 2
Group B
Kilcock Demons
Kilcock Demons
|
23 |
04/10/2014 12:00 |
Men | Group B | 3 |
04/10 12:00 - Terr 3
Group B
Vallehermoso Retiro
Vallehermoso Retiro
|
28 |
04/10/2014 13:00 |
Men | Group B | 4 |
04/10 13:00 - Terr 4
Group B
Kilcock Demons
Kilcock Demons
|
29 |
04/10/2014 13:30 |
Men | Group B | 1 |
04/10 13:30 - Terr 1
Group B
Vallehermoso Retiro
Vallehermoso Retiro
|
34 |
04/10/2014 14:30 |
Men | Group B | 2 |
04/10 14:30 - Terr 2
Group B
KST Siracusa
KST Siracusa
|
39 |
04/10/2014 15:30 |
Men | Group B | 3 |
04/10 15:30 - Terr 3
Group B
Vallehermoso Retiro
Vallehermoso Retiro
|
44 |
04/10/2014 16:00 |
Men | Group B | 4 |
04/10 16:00 - Terr 4
Group B
Vallehermoso Retiro
Vallehermoso Retiro
|
45 |
04/10/2014 17:00 |
Men | Group B | 1 |
04/10 17:00 - Terr 1
Group B
ACC Hamburg
ACC Hamburg
|
50 |
04/10/2014 18:00 |
Men | Group B | 2 |
04/10 18:00 - Terr 2
Group B
TWF
TWF
|
55 |
04/10/2014 19:15 |
Men | Group B | 3 |
04/10 19:15 - Terr 3
Group B
Vallehermoso Retiro
Vallehermoso Retiro
|
60 |
04/10/2014 20:15 |
Men | Group B | 1 |
04/10 20:15 - Terr 1
Group B
KST Siracusa
KST Siracusa
|
3 |
04/10/2014 08:00 |
Men | Group C | 3 |
04/10 08:00 - Terr 3
Group C
Pennine 1
Pennine 1
|
8 |
04/10/2014 08:30 |
Men | Group C | 4 |
04/10 08:30 - Terr 4
Group C
|
9 |
04/10/2014 09:30 |
Men | Group C | 1 |
04/10 09:30 - Terr 1
Group C
GKV Groningen A
GKV Groningen A
|
14 |
04/10/2014 10:30 |
Men | Group C | 2 |
04/10 10:30 - Terr 2
Group C
MOSW Choszczno
MOSW Choszczno
|
19 |
04/10/2014 11:00 |
Men | Group C | 3 |
04/10 11:00 - Terr 3
Group C
Pennine 1
Pennine 1
|
24 |
04/10/2014 12:00 |
Men | Group C | 4 |
04/10 12:00 - Terr 4
Group C
|
25 |
04/10/2014 13:00 |
Men | Group C | 1 |
04/10 13:00 - Terr 1
Group C
Pennine 1
Pennine 1
|
30 |
04/10/2014 13:30 |
Men | Group C | 2 |
04/10 13:30 - Terr 2
Group C
|
35 |
04/10/2014 14:30 |
Men | Group C | 3 |
04/10 14:30 - Terr 3
Group C
Rothe Mühle Essen
Rothe Mühle Essen
|
40 |
04/10/2014 15:30 |
Men | Group C | 4 |
04/10 15:30 - Terr 4
Group C
WK Veurne
WK Veurne
|
41 |
04/10/2014 16:00 |
Men | Group C | 1 |
04/10 16:00 - Terr 1
Group C
MOSW Choszczno
MOSW Choszczno
|
46 |
04/10/2014 17:00 |
Men | Group C | 2 |
04/10 17:00 - Terr 2
Group C
|
51 |
04/10/2014 18:45 |
Men | Group C | 3 |
04/10 18:45 - Terr 3
Group C
Silkeborg
Silkeborg
|
56 |
04/10/2014 18:30 |
Men | Group C | 4 |
04/10 18:30 - Terr 4
Group C
|
57 |
04/10/2014 00:00 |
Men | Group C | 1 |
04/10 00:00 - Terr 1
Group C
Rothe Mühle Essen
Rothe Mühle Essen
|
4 |
04/10/2014 08:00 |
Men | Group D | 4 |
04/10 08:00 - Terr 4
Group D
Montpellier I
Montpellier I
|
5 |
04/10/2014 08:30 |
Men | Group D | 1 |
04/10 08:30 - Terr 1
Group D
Regesa
Regesa
|
10 |
04/10/2014 09:30 |
Men | Group D | 2 |
04/10 09:30 - Terr 2
Group D
GEKKO Gent
GEKKO Gent
|
15 |
04/10/2014 10:30 |
Men | Group D | 3 |
04/10 10:30 - Terr 3
Group D
Michiel de Ruyter
Michiel de Ruyter
|
20 |
04/10/2014 11:00 |
Men | Group D | 4 |
04/10 11:00 - Terr 4
Group D
Montpellier I
Montpellier I
|
21 |
04/10/2014 12:00 |
Men | Group D | 1 |
04/10 12:00 - Terr 1
Group D
Viking
Viking
|
26 |
04/10/2014 13:00 |
Men | Group D | 2 |
04/10 13:00 - Terr 2
Group D
Montpellier I
Montpellier I
|
31 |
04/10/2014 13:30 |
Men | Group D | 3 |
04/10 13:30 - Terr 3
Group D
Viking
Viking
|
36 |
04/10/2014 14:30 |
Men | Group D | 4 |
04/10 14:30 - Terr 4
Group D
Neptun
Neptun
|
37 |
04/10/2014 15:30 |
Men | Group D | 1 |
04/10 15:30 - Terr 1
Group D
Viking
Viking
|
42 |
04/10/2014 16:00 |
Men | Group D | 2 |
04/10 16:00 - Terr 2
Group D
Michiel de Ruyter
Michiel de Ruyter
|
47 |
04/10/2014 17:00 |
Men | Group D | 3 |
04/10 17:00 - Terr 3
Group D
GEKKO Gent
GEKKO Gent
|
52 |
04/10/2014 18:45 |
Men | Group D | 4 |
04/10 18:45 - Terr 4
Group D
Regesa
Regesa
|
53 |
04/10/2014 18:45 |
Men | Group D | 1 |
04/10 18:45 - Terr 1
Group D
Viking
Viking
|
58 |
04/10/2014 19:45 |
Men | Group D | 2 |
04/10 19:45 - Terr 2
Group D
Neptun
Neptun
|
77 |
05/10/2014 11:55 |
Men | Group H | 3 |
05/10 11:55 - Terr 3
Group H
CN Posillipo
CN Posillipo
|
99 |
04/10/2014 22:00 |
Men | Group H | 4 |
04/10 22:00 - Terr 4
Group H
(1er Poule D)
(1er Poule D)
|
99 |
04/10/2014 22:00 |
Men | Group H | 3 |
04/10 22:00 - Terr 3
Group H
|
85 |
05/10/2014 13:05 |
Men | Group H | 3 |
05/10 13:05 - Terr 3
Group H
Condé sur Vire I
Condé sur Vire I
|
99 |
04/10/2014 22:00 |
Men | Group H | 4 |
04/10 22:00 - Terr 4
Group H
|
94 |
05/10/2014 14:50 |
Men | Group H | 2 |
05/10 14:50 - Terr 2
Group H
?
?
|
67 |
05/10/2014 09:35 |
Men | Group G | 3 |
05/10 09:35 - Terr 3
Group G
Montpellier I
Montpellier I
|
68 |
05/10/2014 09:35 |
Men | Group G | 4 |
05/10 09:35 - Terr 4
Group G
Rothe Mühle Essen
Rothe Mühle Essen
|
76 |
05/10/2014 11:55 |
Men | Group G | 2 |
05/10 11:55 - Terr 2
Group G
GKV Groningen A
GKV Groningen A
|
75 |
05/10/2014 11:55 |
Men | Group G | 1 |
05/10 11:55 - Terr 1
Group G
Michiel de Ruyter
Michiel de Ruyter
|
86 |
05/10/2014 13:40 |
Men | Group G | 2 |
05/10 13:40 - Terr 2
Group G
KST Siracusa
KST Siracusa
|
87 |
05/10/2014 13:40 |
Men | Group G | 3 |
05/10 13:40 - Terr 3
Group G
Rothe Mühle Essen
Rothe Mühle Essen
|
65 |
05/10/2014 09:35 |
Men | Group F | 1 |
05/10 09:35 - Terr 1
Group F
Condé sur Vire I
Condé sur Vire I
|
66 |
05/10/2014 09:35 |
Men | Group F | 2 |
05/10 09:35 - Terr 2
Group F
KST Siracusa
KST Siracusa
|
81 |
05/10/2014 12:30 |
Men | Group F | 3 |
05/10 12:30 - Terr 3
Group F
Rothe Mühle Essen
Rothe Mühle Essen
|
82 |
05/10/2014 12:30 |
Men | Group F | 4 |
05/10 12:30 - Terr 4
Group F
KST Siracusa
KST Siracusa
|
90 |
05/10/2014 14:15 |
Men | Group F | 3 |
05/10 14:15 - Terr 3
Group F
CN Posillipo
CN Posillipo
|
91 |
05/10/2014 14:15 |
Men | Group F | 4 |
05/10 14:15 - Terr 4
Group F
ACC Hamburg
ACC Hamburg
|
80 |
05/10/2014 12:30 |
Men | Group E | 2 |
05/10 12:30 - Terr 2
Group E
Condé sur Vire I
Condé sur Vire I
|
79 |
05/10/2014 12:30 |
Men | Group E | 1 |
05/10 12:30 - Terr 1
Group E
Montpellier I
Montpellier I
|
88 |
05/10/2014 14:15 |
Men | Group E | 1 |
05/10 14:15 - Terr 1
Group E
Michiel de Ruyter
Michiel de Ruyter
|
89 |
05/10/2014 14:15 |
Men | Group E | 2 |
05/10 14:15 - Terr 2
Group E
GKV Groningen A
GKV Groningen A
|
71 |
05/10/2014 10:45 |
Men | Group E | 3 |
05/10 10:45 - Terr 3
Group E
Kilcock Demons
Kilcock Demons
|
72 |
05/10/2014 10:45 |
Men | Group E | 4 |
05/10 10:45 - Terr 4
Group E
Pennine 1
Pennine 1
|
63 |
05/10/2014 08:30 |
Men | Quarter Final | 3 |
05/10 08:30 - Terr 3
Quarter Final
Vallehermoso Retiro
Vallehermoso Retiro
|
64 |
05/10/2014 08:30 |
Men | Quarter Final | 4 |
05/10 08:30 - Terr 4
Quarter Final
Viking
Viking
|
61 |
05/10/2014 08:30 |
Men | Quarter Final | 1 |
05/10 08:30 - Terr 1
Quarter Final
Kilcock Demons
Kilcock Demons
|
62 |
05/10/2014 08:30 |
Men | Quarter Final | 2 |
05/10 08:30 - Terr 2
Quarter Final
Pennine 1
Pennine 1
|
69 |
05/10/2014 10:10 |
Men | Classifying 5-8 | 1 |
05/10 10:10 - Terr 1
Classifying 5-8
Silkeborg
Silkeborg
|
70 |
05/10/2014 10:10 |
Men | Classifying 5-8 | 2 |
05/10 10:10 - Terr 2
Classifying 5-8
Prague
Prague
|
84 |
05/10/2014 13:05 |
Men | 7th place | 2 |
05/10 13:05 - Terr 2
7th place
Isbrytarna
Isbrytarna
|
83 |
05/10/2014 13:05 |
Men | 5th place | 1 |
05/10 13:05 - Terr 1
5th place
Montpellier I
Montpellier I
|
73 |
05/10/2014 10:45 |
Men | Semi Final | 1 |
05/10 10:45 - Terr 1
Semi Final
GEKKO Gent
GEKKO Gent
|
74 |
05/10/2014 10:45 |
Men | Semi Final | 2 |
05/10 10:45 - Terr 2
Semi Final
Rodeira
Rodeira
|
92 |
05/10/2014 14:50 |
Men | 3rd place (bronze) | 1 |
05/10 14:50 - Terr 1
3rd place (bronze)
Neptun
Neptun
|
93 |
05/10/2014 16:10 |
Men | Final | 1 |
05/10 16:10 - Terr 1
Final
Prague
KST Siracusa
|
101 |
04/10/2014 09:00 |
Women | Group A | 1 |
04/10 09:00 - Terr 1
Group A
MOSW Choszczno Ladies
MOSW Choszczno Ladies
|
103 |
04/10/2014 09:00 |
Women | Group A | 3 |
04/10 09:00 - Terr 3
Group A
Keistad Ladies
Keistad Ladies
|
106 |
04/10/2014 10:00 |
Women | Group A | 2 |
04/10 10:00 - Terr 2
Group A
Scarlet
Scarlet
|
108 |
04/10/2014 10:00 |
Women | Group A | 4 |
04/10 10:00 - Terr 4
Group A
CD44 I F
CD44 I F
|
109 |
04/10/2014 11:30 |
Women | Group A | 1 |
04/10 11:30 - Terr 1
Group A
Keistad Ladies
Keistad Ladies
|
111 |
04/10/2014 11:30 |
Women | Group A | 3 |
04/10 11:30 - Terr 3
Group A
PSC Coburg Ladies
PSC Coburg Ladies
|
114 |
04/10/2014 12:30 |
Women | Group A | 2 |
04/10 12:30 - Terr 2
Group A
Keistad Ladies
Keistad Ladies
|
116 |
04/10/2014 12:30 |
Women | Group A | 4 |
04/10 12:30 - Terr 4
Group A
Scarlet
Scarlet
|
117 |
04/10/2014 14:00 |
Women | Group A | 1 |
04/10 14:00 - Terr 1
Group A
Catania Ladies
Catania Ladies
|
119 |
04/10/2014 14:00 |
Women | Group A | 3 |
04/10 14:00 - Terr 3
Group A
CD44 I F
CD44 I F
|
122 |
04/10/2014 15:00 |
Women | Group A | 2 |
04/10 15:00 - Terr 2
Group A
MOSW Choszczno Ladies
MOSW Choszczno Ladies
|
124 |
04/10/2014 15:00 |
Women | Group A | 4 |
04/10 15:00 - Terr 4
Group A
Pinatar Ladies
Pinatar Ladies
|
125 |
04/10/2014 16:30 |
Women | Group A | 1 |
04/10 16:30 - Terr 1
Group A
Keistad Ladies
Keistad Ladies
|
127 |
04/10/2014 16:30 |
Women | Group A | 3 |
04/10 16:30 - Terr 3
Group A
PSC Coburg Ladies
PSC Coburg Ladies
|
130 |
04/10/2014 17:30 |
Women | Group A | 2 |
04/10 17:30 - Terr 2
Group A
CD44 I F
CD44 I F
|
142 |
05/10/2014 09:05 |
Women | Group A | 4 |
05/10 09:05 - Terr 4
Group A
MOSW Choszczno Ladies
MOSW Choszczno Ladies
|
131 |
04/10/2014 00:00 |
Women | Group A | 1 |
04/10 00:00 - Terr 1
Group A
Scarlet
Scarlet
|
133 |
04/10/2014 20:15 |
Women | Group A | 2 |
04/10 20:15 - Terr 2
Group A
Catania Ladies
Catania Ladies
|
136 |
05/10/2014 08:00 |
Women | Group A | 2 |
05/10 08:00 - Terr 2
Group A
Scarlet
Scarlet
|
138 |
05/10/2014 08:00 |
Women | Group A | 4 |
05/10 08:00 - Terr 4
Group A
CD44 I F
CD44 I F
|
139 |
05/10/2014 09:05 |
Women | Group A | 1 |
05/10 09:05 - Terr 1
Group A
PSC Coburg Ladies
PSC Coburg Ladies
|
102 |
04/10/2014 09:00 |
Women | Group B | 2 |
04/10 09:00 - Terr 2
Group B
Montpellier I F
Montpellier I F
|
104 |
04/10/2014 09:00 |
Women | Group B | 4 |
04/10 09:00 - Terr 4
Group B
Meridian Ladies
Meridian Ladies
|
105 |
04/10/2014 10:00 |
Women | Group B | 1 |
04/10 10:00 - Terr 1
Group B
Trekvogels Ladies
Trekvogels Ladies
|
107 |
04/10/2014 10:00 |
Women | Group B | 3 |
04/10 10:00 - Terr 3
Group B
Isbrytarna Ladies
Isbrytarna Ladies
|
110 |
04/10/2014 11:30 |
Women | Group B | 2 |
04/10 11:30 - Terr 2
Group B
Meridian Ladies
Meridian Ladies
|
112 |
04/10/2014 11:30 |
Women | Group B | 4 |
04/10 11:30 - Terr 4
Group B
Prague Ladies
Prague Ladies
|
113 |
04/10/2014 12:30 |
Women | Group B | 1 |
04/10 12:30 - Terr 1
Group B
Meridian Ladies
Meridian Ladies
|
115 |
04/10/2014 12:30 |
Women | Group B | 3 |
04/10 12:30 - Terr 3
Group B
Trekvogels Ladies
Trekvogels Ladies
|
118 |
04/10/2014 14:00 |
Women | Group B | 2 |
04/10 14:00 - Terr 2
Group B
Gottingen Ladies
Gottingen Ladies
|
120 |
04/10/2014 14:00 |
Women | Group B | 4 |
04/10 14:00 - Terr 4
Group B
Isbrytarna Ladies
Isbrytarna Ladies
|
121 |
04/10/2014 15:00 |
Women | Group B | 1 |
04/10 15:00 - Terr 1
Group B
Montpellier I F
Montpellier I F
|
123 |
04/10/2014 15:00 |
Women | Group B | 3 |
04/10 15:00 - Terr 3
Group B
Neptun Ladies
Neptun Ladies
|
126 |
04/10/2014 16:30 |
Women | Group B | 2 |
04/10 16:30 - Terr 2
Group B
Meridian Ladies
Meridian Ladies
|
128 |
04/10/2014 16:30 |
Women | Group B | 4 |
04/10 16:30 - Terr 4
Group B
Prague Ladies
Prague Ladies
|
129 |
04/10/2014 17:30 |
Women | Group B | 1 |
04/10 17:30 - Terr 1
Group B
Isbrytarna Ladies
Isbrytarna Ladies
|
141 |
05/10/2014 09:05 |
Women | Group B | 3 |
05/10 09:05 - Terr 3
Group B
Montpellier I F
Montpellier I F
|
132 |
04/10/2014 19:15 |
Women | Group B | 2 |
04/10 19:15 - Terr 2
Group B
Trekvogels Ladies
Trekvogels Ladies
|
134 |
04/10/2014 19:15 |
Women | Group B | 4 |
04/10 19:15 - Terr 4
Group B
Gottingen Ladies
Gottingen Ladies
|
135 |
05/10/2014 08:00 |
Women | Group B | 1 |
05/10 08:00 - Terr 1
Group B
Trekvogels Ladies
Trekvogels Ladies
|
137 |
05/10/2014 08:00 |
Women | Group B | 3 |
05/10 08:00 - Terr 3
Group B
Isbrytarna Ladies
Isbrytarna Ladies
|
140 |
05/10/2014 09:05 |
Women | Group B | 2 |
05/10 09:05 - Terr 2
Group B
Prague Ladies
Prague Ladies
|
150 |
05/10/2014 13:40 |
Women | 13th place | 4 |
05/10 13:40 - Terr 4
13th place
Gottingen Ladies
Gottingen Ladies
|
148 |
05/10/2014 11:20 |
Women | 11th place | 4 |
05/10 11:20 - Terr 4
11th place
Scarlet
Scarlet
|
144 |
05/10/2014 10:10 |
Women | 9th place | 4 |
05/10 10:10 - Terr 4
9th place
Gottingen Ladies
Gottingen Ladies
|
143 |
05/10/2014 10:10 |
Women | 7th place | 3 |
05/10 10:10 - Terr 3
7th place
Polisportiva Canottieri Catania
Polisportiva Canottieri Catania
|
147 |
05/10/2014 11:20 |
Women | 5th place | 3 |
05/10 11:20 - Terr 3
5th place
Neptun Ladies
Neptun Ladies
|
145 |
05/10/2014 11:20 |
Women | Semi Final | 1 |
05/10 11:20 - Terr 1
Semi Final
Prague Ladies
Prague Ladies
|
146 |
05/10/2014 11:20 |
Women | Semi Final | 2 |
05/10 11:20 - Terr 2
Semi Final
PSC Coburg Ladies
PSC Coburg Ladies
|
149 |
05/10/2014 13:40 |
Women | 3rd place (bronze) | 1 |
05/10 13:40 - Terr 1
3rd place (bronze)
Montpellier I F
CD44 I F
|
151 |
05/10/2014 15:30 |
Women | Final | 1 |
05/10 15:30 - Terr 1
Final
undefined undefined
(undefined) undefined
Gottingen Ladies
|