# | Date | Cat | Poules | Terr | Matchs |
---|---|---|---|---|---|
# | Date | Cat | Poules | Terr | |
101 |
24/06/2023 09:00 |
Men | Group MA | 1 |
24/06 09:00 - Terr 1
Group MA
PELLI Maurizio
(ITA)
BRACKEZ Virginie
(FRA) |
108 |
24/06/2023 12:30 |
Men | Group MA | 2 |
24/06 12:30 - Terr 2
Group MA
CANALEJAS Iván Fernandez
(ESP)
ANTHONY Zoe
(GBR) |
106 |
24/06/2023 10:45 |
Men | Group MA | 3 |
24/06 10:45 - Terr 3
Group MA
SONDBERG Asger
(DEN)
RASHEDI Mehrdad
(IRI) |
102 |
24/06/2023 09:00 |
Men | Group MB | 2 |
24/06 09:00 - Terr 2
Group MB
ANDERSON Brian
(GBR)
SONDBERG Asger
(DEN) |
109 |
24/06/2023 12:30 |
Men | Group MB | 3 |
24/06 12:30 - Terr 3
Group MB
WATTS Steve
(GBR)
SIAGURA Emanuele
(ITA) |
104 |
24/06/2023 10:45 |
Men | Group MB | 1 |
24/06 10:45 - Terr 1
Group MB
WINTER Elan
(GBR)
KÖRBER Swantje
(GER) |
107 |
24/06/2023 12:30 |
Men | Group MC | 1 |
24/06 12:30 - Terr 1
Group MC
DOWNES Sean
(IRL)
ROL Martijn
(Netherlands) |
105 |
24/06/2023 10:45 |
Men | Group MC | 2 |
24/06 10:45 - Terr 2
Group MC
BUIS Danny
(Netherlands)
LEMAIRE Gilles
(FRA) |
103 |
24/06/2023 09:00 |
Men | Group MC | 3 |
24/06 09:00 - Terr 3
Group MC
THOMAS Mark
(GBR)
BADIOLA Luis
(ESP) |
110 |
24/06/2023 14:15 |
Men | Group MD | 1 |
24/06 14:15 - Terr 1
Group MD
WATTS Steve
(GBR)
ANDERSON Brian
(GBR) |
118 |
24/06/2023 17:45 |
Men | Group MD | 2 |
24/06 17:45 - Terr 2
Group MD
THOMAS Mark
(GBR)
ABBATE Giulio
(ITA) |
115 |
24/06/2023 16:00 |
Men | Group MD | 3 |
24/06 16:00 - Terr 3
Group MD
BADIOLA Luis
(ESP)
VERGANTI Davide
(ITA) |
111 |
24/06/2023 14:15 |
Men | Group ME | 2 |
24/06 14:15 - Terr 2
Group ME
SIAGURA Emanuele
(ITA)
WINTER Elan
(GBR) |
113 |
24/06/2023 16:00 |
Men | Group ME | 1 |
24/06 16:00 - Terr 1
Group ME
BRACKEZ Virginie
(FRA)
DECOMMER Sandy
(BEL) |
116 |
24/06/2023 17:45 |
Men | Group ME | 3 |
24/06 17:45 - Terr 3
Group ME
PELLI Maurizio
(Italy)
RASHEDI Mehrdad
(IRI) |
112 |
24/06/2023 14:15 |
Men | Classifying 7-9 | 3 |
24/06 14:15 - Terr 3
Classifying 7-9
ANTHONY Zoe
(GBR)
SONDBERG Mai-Britt
(DEN) |
114 |
24/06/2023 16:00 |
Men | Classifying 7-9 | 2 |
24/06 16:00 - Terr 2
Classifying 7-9
ESNAULT Jonas
(FRA Men)
CANALEJAS Iván Fernandez
(ESP) |
117 |
24/06/2023 17:45 |
Men | Classifying 7-9 | 1 |
24/06 17:45 - Terr 1
Classifying 7-9
VERGANTI Davide
(ITA)
ROL Martijn
(Netherlands) |
119 |
25/06/2023 08:40 |
Men | Classifying 7-9 | 3 |
25/06 08:40 - Terr 3
Classifying 7-9
SIAGURA Emanuele
(ITA)
BUIS Danny
(INT-B) |
120 |
25/06/2023 10:00 |
Men | Classifying 7-9 | 3 |
25/06 10:00 - Terr 3
Classifying 7-9
DOWNES Sean
(IRL)
WOLFF Sandra
(GER) |
123 |
25/06/2023 12:40 |
Men | Classifying 7-9 | 3 |
25/06 12:40 - Terr 3
Classifying 7-9
BRACKEZ Virginie
(FRA)
Koerber Swantje
|
125 |
25/06/2023 13:20 |
Men | 5th place | 2 |
25/06 13:20 - Terr 2
5th place
ANDERSON Brian
(GBR)
WOLFF Sandra
(GER) |
121 |
25/06/2023 10:40 |
Men | Semi Final | 1 |
25/06 10:40 - Terr 1
Semi Final
PELLI Maurizio
(ITA)
WINTER Elan
(GBR) |
122 |
25/06/2023 10:40 |
Men | Semi Final | 2 |
25/06 10:40 - Terr 2
Semi Final
CANALEJAS Iván Fernandez
(ESP)
THOMAS Mark
(GBR) |
124 |
25/06/2023 13:20 |
Men | 3rd place | 1 |
25/06 13:20 - Terr 1
3rd place
WATTS Steve
(GBR)
ROL Martijn
(INT-A) |
126 |
25/06/2023 16:00 |
Men | Final | 1 |
25/06 16:00 - Terr 1
Final
ANDERSON Brian
(GBR)
BRACKEZ Virginie
(FRA) |
0 |
25/06/2023 12:00 |
Men | Break | 1 |
25/06 12:00 - Terr 1
Break
|
0 |
25/06/2023 12:00 |
Men | Break | 2 |
25/06 12:00 - Terr 2
Break
|
0 |
25/06/2023 12:00 |
Men | Break | 3 |
25/06 12:00 - Terr 3
Break
|