# | Date | Cat | Poules | Terr | Matchs |
---|---|---|---|---|---|
# | Date | Cat | Poules | Terr | |
104 |
09/04/2022 08:00 |
D1 | Group A | 5 |
09/04 08:00 - Terr 5
Group A
KGW Essen
KGW Essen
|
108 |
09/04/2022 08:30 |
D1 | Group A | 5 |
09/04 08:30 - Terr 5
Group A
KGW Essen
KGW Essen
|
111 |
09/04/2022 10:00 |
D1 | Group A | 3 |
09/04 10:00 - Terr 3
Group A
GER U21 Men B
GER U21 Men B
|
115 |
09/04/2022 10:30 |
D1 | Group A | 3 |
09/04 10:30 - Terr 3
Group A
GER U21 Men B
GER U21 Men B
|
117 |
09/04/2022 12:30 |
D1 | Group A | 1 |
09/04 12:30 - Terr 1
Group A
Vern-sur-Seiche I
Vern-sur-Seiche I
|
121 |
09/04/2022 13:00 |
D1 | Group A | 1 |
09/04 13:00 - Terr 1
Group A
Vern-sur-Seiche I
Vern-sur-Seiche I
|
127 |
09/04/2022 14:30 |
D1 | Group A | 3 |
09/04 14:30 - Terr 3
Group A
SUI Men
SUI Men
|
131 |
09/04/2022 15:00 |
D1 | Group A | 3 |
09/04 15:00 - Terr 3
Group A
SUI Men
SUI Men
|
133 |
09/04/2022 17:00 |
D1 | Group A | 1 |
09/04 17:00 - Terr 1
Group A
LAGLER Benedikt
(SUI Men B)
SCHAUB Dominic
(SUI Men B) |
137 |
09/04/2022 17:30 |
D1 | Group A | 1 |
09/04 17:30 - Terr 1
Group A
LAGLER Benedikt
(SUI Men B)
SCHAUB Dominic
(SUI Men B) |
101 |
09/04/2022 08:00 |
D1 | Group B | 2 |
09/04 08:00 - Terr 2
Group B
IRWV Ieper
IRWV Ieper
|
105 |
09/04/2022 08:30 |
D1 | Group B | 2 |
09/04 08:30 - Terr 2
Group B
IRWV Ieper
IRWV Ieper
|
112 |
09/04/2022 10:00 |
D1 | Group B | 5 |
09/04 10:00 - Terr 5
Group B
Thury-Harcourt I
Thury-Harcourt I
|
116 |
09/04/2022 10:30 |
D1 | Group B | 5 |
09/04 10:30 - Terr 5
Group B
Thury-Harcourt I
Thury-Harcourt I
|
118 |
09/04/2022 12:30 |
D1 | Group B | 2 |
09/04 12:30 - Terr 2
Group B
Saint-Omer I
Saint-Omer I
|
122 |
09/04/2022 13:00 |
D1 | Group B | 2 |
09/04 13:00 - Terr 2
Group B
Saint-Omer I
Saint-Omer I
|
126 |
09/04/2022 14:30 |
D1 | Group B | 2 |
09/04 14:30 - Terr 2
Group B
GER Men
GER Men
|
130 |
09/04/2022 15:00 |
D1 | Group B | 2 |
09/04 15:00 - Terr 2
Group B
GER Men
GER Men
|
134 |
09/04/2022 17:00 |
D1 | Group B | 2 |
09/04 17:00 - Terr 2
Group B
FRA Men B
FRA Men B
|
138 |
09/04/2022 17:30 |
D1 | Group B | 2 |
09/04 17:30 - Terr 2
Group B
FRA Men B
FRA Men B
|
102 |
09/04/2022 08:00 |
D1 | Group C | 3 |
09/04 08:00 - Terr 3
Group C
Pont-d\'Ouilly I
Pont-d\'Ouilly I
|
106 |
09/04/2022 08:30 |
D1 | Group C | 3 |
09/04 08:30 - Terr 3
Group C
Pont-d\'Ouilly I
Pont-d\'Ouilly I
|
109 |
09/04/2022 10:00 |
D1 | Group C | 1 |
09/04 10:00 - Terr 1
Group C
GBR U21 Men
GBR U21 Men
|
113 |
09/04/2022 10:30 |
D1 | Group C | 1 |
09/04 10:30 - Terr 1
Group C
GBR U21 Men
GBR U21 Men
|
120 |
09/04/2022 12:30 |
D1 | Group C | 5 |
09/04 12:30 - Terr 5
Group C
Saint-Nazaire I
Saint-Nazaire I
|
124 |
09/04/2022 13:00 |
D1 | Group C | 5 |
09/04 13:00 - Terr 5
Group C
Saint-Nazaire I
Saint-Nazaire I
|
125 |
09/04/2022 14:30 |
D1 | Group C | 1 |
09/04 14:30 - Terr 1
Group C
FRA Men
FRA Men
|
129 |
09/04/2022 15:00 |
D1 | Group C | 1 |
09/04 15:00 - Terr 1
Group C
FRA Men
FRA Men
|
135 |
09/04/2022 17:00 |
D1 | Group C | 3 |
09/04 17:00 - Terr 3
Group C
FRA U21 Men
FRA U21 Men
|
139 |
09/04/2022 17:30 |
D1 | Group C | 3 |
09/04 17:30 - Terr 3
Group C
FRA U21 Men
FRA U21 Men
|
103 |
09/04/2022 08:00 |
D1 | Group D | 4 |
09/04 08:00 - Terr 4
Group D
CR Bretagne
CR Bretagne
|
107 |
09/04/2022 08:30 |
D1 | Group D | 4 |
09/04 08:30 - Terr 4
Group D
CR Bretagne
CR Bretagne
|
110 |
09/04/2022 10:00 |
D1 | Group D | 2 |
09/04 10:00 - Terr 2
Group D
FRA U21 Men B
FRA U21 Men B
|
114 |
09/04/2022 10:30 |
D1 | Group D | 2 |
09/04 10:30 - Terr 2
Group D
FRA U21 Men B
FRA U21 Men B
|
119 |
09/04/2022 12:30 |
D1 | Group D | 4 |
09/04 12:30 - Terr 4
Group D
Acigné I
Acigné I
|
123 |
09/04/2022 13:00 |
D1 | Group D | 4 |
09/04 13:00 - Terr 4
Group D
Acigné I
Acigné I
|
128 |
09/04/2022 14:30 |
D1 | Group D | 5 |
09/04 14:30 - Terr 5
Group D
NED Men
NED Men
|
132 |
09/04/2022 15:00 |
D1 | Group D | 5 |
09/04 15:00 - Terr 5
Group D
NED Men
NED Men
|
136 |
09/04/2022 17:00 |
D1 | Group D | 4 |
09/04 17:00 - Terr 4
Group D
GER U21 Men
GER U21 Men
|
140 |
09/04/2022 17:30 |
D1 | Group D | 4 |
09/04 17:30 - Terr 4
Group D
GER U21 Men
GER U21 Men
|
148 |
10/04/2022 09:00 |
D1 | Classifying 17-20 | 5 |
10/04 09:00 - Terr 5
Classifying 17-20
Vern-sur-Seiche I
Vern-sur-Seiche I
|
165 |
10/04/2022 13:30 |
D1 | Classifying 17-20 | 5 |
10/04 13:30 - Terr 5
Classifying 17-20
Saint-Nazaire I
Saint-Nazaire I
|
158 |
10/04/2022 11:30 |
D1 | Classifying 17-20 | 5 |
10/04 11:30 - Terr 5
Classifying 17-20
Acigné I
Acigné I
|
145 |
10/04/2022 08:00 |
D1 | Classifying 17-20 | 5 |
10/04 08:00 - Terr 5
Classifying 17-20
CR Bretagne
CR Bretagne
|
166 |
10/04/2022 14:30 |
D1 | Classifying 17-20 | 5 |
10/04 14:30 - Terr 5
Classifying 17-20
Acigné I
Acigné I
|
153 |
10/04/2022 10:00 |
D1 | Classifying 17-20 | 5 |
10/04 10:00 - Terr 5
Classifying 17-20
CR Bretagne
CR Bretagne
|
154 |
10/04/2022 10:30 |
D1 | Classifying 9-12 | 1 |
10/04 10:30 - Terr 1
Classifying 9-12
FRA Men
FRA Men
|
155 |
10/04/2022 10:30 |
D1 | Classifying 9-12 | 2 |
10/04 10:30 - Terr 2
Classifying 9-12
FRA Men B
FRA Men B
|
162 |
10/04/2022 13:30 |
D1 | 15th place | 2 |
10/04 13:30 - Terr 2
15th place
FRA Men B
FRA Men B
|
161 |
10/04/2022 13:30 |
D1 | 13th place | 1 |
10/04 13:30 - Terr 1
13th place
GER Men
GER Men
|
164 |
10/04/2022 13:30 |
D1 | 11th place | 4 |
10/04 13:30 - Terr 4
11th place
FRA Men
FRA Men
|
163 |
10/04/2022 13:30 |
D1 | 9th place | 3 |
10/04 13:30 - Terr 3
9th place
NED Men
NED Men
|
149 |
10/04/2022 09:30 |
D1 | Quarter-final | 1 |
10/04 09:30 - Terr 1
Quarter-final
GBR U21 Men
GBR U21 Men
|
151 |
10/04/2022 09:30 |
D1 | Quarter-final | 3 |
10/04 09:30 - Terr 3
Quarter-final
GER U21 Men
GER U21 Men
|
150 |
10/04/2022 09:30 |
D1 | Quarter-final | 2 |
10/04 09:30 - Terr 2
Quarter-final
FRA U21 Men
FRA U21 Men
|
152 |
10/04/2022 09:30 |
D1 | Quarter-final | 4 |
10/04 09:30 - Terr 4
Quarter-final
SUI Men
SUI Men
|
168 |
10/04/2022 15:00 |
D1 | 5th place | 3 |
10/04 15:00 - Terr 3
5th place
GBR U21 Men
GBR U21 Men
|
159 |
10/04/2022 12:00 |
D1 | Semi-final | 1 |
10/04 12:00 - Terr 1
Semi-final
GER U21 Men B
Pont-d\'Ouilly I
|
160 |
10/04/2022 12:00 |
D1 | Semi-final | 2 |
10/04 12:00 - Terr 2
Semi-final
Thury-Harcourt I
Saint-Omer I
|
167 |
10/04/2022 15:00 |
D1 | 3rd place | 2 |
10/04 15:00 - Terr 2
3rd place
GER U21 Men B
GER U21 Men B
|
170 |
10/04/2022 16:20 |
D1 | Final | 1 |
10/04 16:20 - Terr 1
Final
ANDERSON Brian
(GBR)
DECOMMER Sandy
(BEL) |
147 |
10/04/2022 09:00 |
D1 | Classifying 13-16 | 2 |
10/04 09:00 - Terr 2
Classifying 13-16
FRA U21 Men
FRA U21 Men
|
146 |
10/04/2022 09:00 |
D1 | Classifying 13-16 | 1 |
10/04 09:00 - Terr 1
Classifying 13-16
GBR U21 Men
GBR U21 Men
|
169 |
10/04/2022 15:00 |
D1 | 7th place | 4 |
10/04 15:00 - Terr 4
7th place
SUI Men
SUI Men
|
156 |
10/04/2022 11:30 |
D1 | Classifying 5-8 | 1 |
10/04 11:30 - Terr 1
Classifying 5-8
GER U21 Men
GER U21 Men
|
157 |
10/04/2022 11:30 |
D1 | Classifying 5-8 | 2 |
10/04 11:30 - Terr 2
Classifying 5-8
GBR U21 Men
GBR U21 Men
|
141 |
10/04/2022 07:30 |
D1 | Classifying 9-16 | 1 |
10/04 07:30 - Terr 1
Classifying 9-16
FRA U21 Men B
FRA U21 Men B
|
142 |
10/04/2022 07:30 |
D1 | Classifying 9-16 | 2 |
10/04 07:30 - Terr 2
Classifying 9-16
SUI Men B
SUI Men B
|
143 |
10/04/2022 07:30 |
D1 | Classifying 9-16 | 3 |
10/04 07:30 - Terr 3
Classifying 9-16
KGW Essen
KGW Essen
|
144 |
10/04/2022 07:30 |
D1 | Classifying 9-16 | 4 |
10/04 07:30 - Terr 4
Classifying 9-16
IRWV Ieper
IRWV Ieper
|
201 |
09/04/2022 09:00 |
D2 | Group E | 1 |
09/04 09:00 - Terr 1
Group E
Loeuilly I
Loeuilly I
|
207 |
09/04/2022 11:00 |
D2 | Group E | 1 |
09/04 11:00 - Terr 1
Group E
GER Women B
GER Women B
|
215 |
09/04/2022 13:30 |
D2 | Group E | 5 |
09/04 13:30 - Terr 5
Group E
MILLE David
(Montigny-en-Gohelle I)
PATOIR Benjamin
(Montigny-en-Gohelle I) |
218 |
09/04/2022 14:00 |
D2 | Group E | 5 |
09/04 14:00 - Terr 5
Group E
FRA Women
FRA Women
|
210 |
09/04/2022 11:30 |
D2 | Group E | 1 |
09/04 11:30 - Terr 1
Group E
Biache I
Biache I
|
204 |
09/04/2022 09:30 |
D2 | Group E | 1 |
09/04 09:30 - Terr 1
Group E
Triton Lokeren
Triton Lokeren
|
202 |
09/04/2022 09:00 |
D2 | Group F | 2 |
09/04 09:00 - Terr 2
Group F
GER Women
GER Women
|
209 |
09/04/2022 11:00 |
D2 | Group F | 5 |
09/04 11:00 - Terr 5
Group F
Ulster I
Ulster I
|
220 |
09/04/2022 15:30 |
D2 | Group F | 3 |
09/04 15:30 - Terr 3
Group F
Dragon
Dragon
|
223 |
09/04/2022 16:00 |
D2 | Group F | 3 |
09/04 16:00 - Terr 3
Group F
BKS I
BKS I
|
212 |
09/04/2022 11:30 |
D2 | Group F | 5 |
09/04 11:30 - Terr 5
Group F
TKC Competitie
TKC Competitie
|
205 |
09/04/2022 09:30 |
D2 | Group F | 2 |
09/04 09:30 - Terr 2
Group F
Loeuilly I
Loeuilly I
|
203 |
09/04/2022 09:00 |
D2 | Group G | 3 |
09/04 09:00 - Terr 3
Group G
Meridian E
Meridian E
|
214 |
09/04/2022 13:30 |
D2 | Group G | 3 |
09/04 13:30 - Terr 3
Group G
FRA Women
FRA Women
|
219 |
09/04/2022 15:30 |
D2 | Group G | 1 |
09/04 15:30 - Terr 1
Group G
BKS I
BKS I
|
222 |
09/04/2022 16:00 |
D2 | Group G | 1 |
09/04 16:00 - Terr 1
Group G
De Paddel
De Paddel
|
217 |
09/04/2022 14:00 |
D2 | Group G | 3 |
09/04 14:00 - Terr 3
Group G
BEL U21 Men
BEL U21 Men
|
206 |
09/04/2022 09:30 |
D2 | Group G | 3 |
09/04 09:30 - Terr 3
Group G
GER Women
GER Women
|
208 |
09/04/2022 11:00 |
D2 | Group H | 3 |
09/04 11:00 - Terr 3
Group H
RKV II
RKV II
|
211 |
09/04/2022 11:30 |
D2 | Group H | 3 |
09/04 11:30 - Terr 3
Group H
OEZBAY Esra
(GER Women B)
SCHWARZ Pia
(GER Women B) |
213 |
09/04/2022 13:30 |
D2 | Group H | 2 |
09/04 13:30 - Terr 2
Group H
BEL U21 Men
BEL U21 Men
|
216 |
09/04/2022 14:00 |
D2 | Group H | 2 |
09/04 14:00 - Terr 2
Group H
LAWRENTZ Felix
(SG Warfleth-Meiderich)
HOHMANN Yannick
(SG Warfleth-Meiderich) |
221 |
09/04/2022 15:30 |
D2 | Group H | 5 |
09/04 15:30 - Terr 5
Group H
FRA Women B
FRA Women B
|
224 |
09/04/2022 16:00 |
D2 | Group H | 5 |
09/04 16:00 - Terr 5
Group H
Dragon
Dragon
|
243 |
10/04/2022 12:30 |
D2 | 9th place | 1 |
10/04 12:30 - Terr 1
9th place
BEL U21 Men
BEL U21 Men
|
242 |
10/04/2022 12:00 |
D2 | 15th place | 4 |
10/04 12:00 - Terr 4
15th place
Dragon
Dragon
|
241 |
10/04/2022 12:00 |
D2 | 13th place | 3 |
10/04 12:00 - Terr 3
13th place
BKS I
BKS I
|
244 |
10/04/2022 12:30 |
D2 | 11th place | 2 |
10/04 12:30 - Terr 2
11th place
Ulster I
Ulster I
|
247 |
10/04/2022 14:30 |
D2 | 7th place | 4 |
10/04 14:30 - Terr 4
7th place
GER Women B
GER Women B
|
239 |
10/04/2022 11:00 |
D2 | 1/2 final | 1 |
10/04 11:00 - Terr 1
1/2 final
Loeuilly I
Loeuilly I
|
240 |
10/04/2022 11:00 |
D2 | 1/2 final | 2 |
10/04 11:00 - Terr 2
1/2 final
THOMAS Mark
(GBR)
ANDERSON Brian
(GBR) |
229 |
09/04/2022 19:00 |
D2 | 1/4 finale | 1 |
09/04 19:00 - Terr 1
1/4 finale
BRACKEZ Virginie
(FRA)
MILLE David
(Montigny-en-Gohelle I) |
230 |
09/04/2022 19:00 |
D2 | 1/4 finale | 2 |
09/04 19:00 - Terr 2
1/4 finale
De Paddel
De Paddel
|
231 |
09/04/2022 19:00 |
D2 | 1/4 finale | 3 |
09/04 19:00 - Terr 3
1/4 finale
OEZBAY Esra
(GER Women B)
SCHWARZ Pia
(GER Women B) |
232 |
09/04/2022 19:00 |
D2 | 1/4 finale | 4 |
09/04 19:00 - Terr 4
1/4 finale
Loeuilly I
Loeuilly I
|
245 |
10/04/2022 14:30 |
D2 | 3rd place | 2 |
10/04 14:30 - Terr 2
3rd place
Montigny-en-Gohelle I
Montigny-en-Gohelle I
|
248 |
10/04/2022 15:00 |
D2 | Final | 1 |
10/04 15:00 - Terr 1
Final
Triton Lokeren
Triton Lokeren
|
228 |
09/04/2022 18:00 |
D2 | Classifying 9-16 | 4 |
09/04 18:00 - Terr 4
Classifying 9-16
BKS I
BKS I
|
225 |
09/04/2022 18:00 |
D2 | Classifying 9-16 | 1 |
09/04 18:00 - Terr 1
Classifying 9-16
BEL U21 Men
BEL U21 Men
|
226 |
09/04/2022 18:00 |
D2 | Classifying 9-16 | 2 |
09/04 18:00 - Terr 2
Classifying 9-16
Meridian E
Meridian E
|
227 |
09/04/2022 18:00 |
D2 | Classifying 9-16 | 3 |
09/04 18:00 - Terr 3
Classifying 9-16
Ulster I
Ulster I
|
235 |
10/04/2022 08:30 |
D2 | Classifying 13-16 | 1 |
10/04 08:30 - Terr 1
Classifying 13-16
GER Women
GER Women
|
236 |
10/04/2022 08:30 |
D2 | Classifying 13-16 | 2 |
10/04 08:30 - Terr 2
Classifying 13-16
Biache I
Biache I
|
233 |
10/04/2022 08:00 |
D2 | Classifying 9-12 | 1 |
10/04 08:00 - Terr 1
Classifying 9-12
FRA Women
FRA Women
|
234 |
10/04/2022 08:00 |
D2 | Classifying 9-12 | 2 |
10/04 08:00 - Terr 2
Classifying 9-12
Dragon
Dragon
|
246 |
10/04/2022 14:30 |
D2 | 5th place | 3 |
10/04 14:30 - Terr 3
5th place
Loeuilly I
Loeuilly I
|
237 |
10/04/2022 10:30 |
D2 | Classifying 5-8 | 3 |
10/04 10:30 - Terr 3
Classifying 5-8
VANDEKERCKHOVE Simon
(Montigny-en-Gohelle I)
PATOIR Sebastien
(Montigny-en-Gohelle I) |
238 |
10/04/2022 10:30 |
D2 | Classifying 5-8 | 4 |
10/04 10:30 - Terr 4
Classifying 5-8
Triton Lokeren
Triton Lokeren
|
318 |
09/04/2022 18:30 |
D3 | Group I | 3 |
09/04 18:30 - Terr 3
Group I
GBR Dev Academy A
GBR Dev Academy A
|
315 |
09/04/2022 16:00 |
D3 | Group I | 2 |
09/04 16:00 - Terr 2
Group I
Willems I
Willems I
|
307 |
09/04/2022 11:30 |
D3 | Group I | 2 |
09/04 11:30 - Terr 2
Group I
RKV II
RKV II
|
310 |
09/04/2022 13:30 |
D3 | Group I | 4 |
09/04 13:30 - Terr 4
Group I
FRA U21 Women B
FRA U21 Women B
|
313 |
09/04/2022 15:30 |
D3 | Group I | 2 |
09/04 15:30 - Terr 2
Group I
Willems I
Willems I
|
303 |
09/04/2022 09:30 |
D3 | Group I | 4 |
09/04 09:30 - Terr 4
Group I
Tukanoa
Tukanoa
|
305 |
09/04/2022 11:00 |
D3 | Group I | 2 |
09/04 11:00 - Terr 2
Group I
TKC Competitie
TKC Competitie
|
301 |
09/04/2022 09:00 |
D3 | Group I | 4 |
09/04 09:00 - Terr 4
Group I
Tukanoa
Tukanoa
|
312 |
09/04/2022 14:00 |
D3 | Group I | 4 |
09/04 14:00 - Terr 4
Group I
FRA U21 Women B
FRA U21 Women B
|
317 |
09/04/2022 18:00 |
D3 | Group I | 5 |
09/04 18:00 - Terr 5
Group I
GBR Dev Academy A
GBR Dev Academy A
|
320 |
09/04/2022 19:30 |
D3 | Group J | 2 |
09/04 19:30 - Terr 2
Group J
Strasbourg I
Strasbourg I
|
316 |
09/04/2022 16:00 |
D3 | Group J | 4 |
09/04 16:00 - Terr 4
Group J
GBR Dev Academy B
GBR Dev Academy B
|
308 |
09/04/2022 11:30 |
D3 | Group J | 4 |
09/04 11:30 - Terr 4
Group J
Devils
Devils
|
309 |
09/04/2022 13:30 |
D3 | Group J | 1 |
09/04 13:30 - Terr 1
Group J
Corbeil-Essonnes I
Corbeil-Essonnes I
|
314 |
09/04/2022 15:30 |
D3 | Group J | 4 |
09/04 15:30 - Terr 4
Group J
MOORE Steeve
(GBR Dev Academy B)
NEAL Alan
(GBR Dev Academy B) |
304 |
09/04/2022 09:30 |
D3 | Group J | 5 |
09/04 09:30 - Terr 5
Group J
BRETECHER Camille
(FRA U21 Women)
ABELLARD Marie
(FRA U21 Women) |
306 |
09/04/2022 11:00 |
D3 | Group J | 4 |
09/04 11:00 - Terr 4
Group J
Devils
Devils
|
302 |
09/04/2022 09:00 |
D3 | Group J | 5 |
09/04 09:00 - Terr 5
Group J
FRA U21 Women
FRA U21 Women
|
311 |
09/04/2022 14:00 |
D3 | Group J | 1 |
09/04 14:00 - Terr 1
Group J
Corbeil-Essonnes I
Corbeil-Essonnes I
|
319 |
09/04/2022 19:00 |
D3 | Group J | 5 |
09/04 19:00 - Terr 5
Group J
Strasbourg I
Strasbourg I
|
322 |
10/04/2022 08:30 |
D3 | Group K | 3 |
10/04 08:30 - Terr 3
Group K
Tukanoa
Tukanoa
|
324 |
10/04/2022 09:30 |
D3 | Group K | 5 |
10/04 09:30 - Terr 5
Group K
FRA U21 Women B
FRA U21 Women B
|
325 |
10/04/2022 11:00 |
D3 | Group K | 3 |
10/04 11:00 - Terr 3
Group K
Strasbourg I
Strasbourg I
|
326 |
10/04/2022 11:00 |
D3 | Group L | 4 |
10/04 11:00 - Terr 4
Group L
TKC Competitie
TKC Competitie
|
323 |
10/04/2022 08:30 |
D3 | Group L | 4 |
10/04 08:30 - Terr 4
Group L
Corbeil-Essonnes I
Corbeil-Essonnes I
|
321 |
10/04/2022 07:30 |
D3 | Group L | 5 |
10/04 07:30 - Terr 5
Group L
GBR Dev Academy B
GBR Dev Academy B
|
327 |
10/04/2022 10:00 |
D3 | Semi-final | 1 |
10/04 10:00 - Terr 1
Semi-final
Willems I
Willems I
|
328 |
10/04/2022 10:00 |
D3 | Semi-final | 2 |
10/04 10:00 - Terr 2
Semi-final
Devils
Devils
|
332 |
10/04/2022 14:00 |
D3 | 3rd place | 1 |
10/04 14:00 - Terr 1
3rd place
GBR Dev Academy A
GBR Dev Academy A
|
333 |
10/04/2022 14:30 |
D3 | Final | 1 |
10/04 14:30 - Terr 1
Final
GBR Dev Academy A
GBR Dev Academy A
|
401 |
09/04/2022 08:00 |
U16 | Group M | 1 |
09/04 08:00 - Terr 1
Group M
Rothe Mühle Essen U16
Rothe Mühle Essen U16
|
407 |
09/04/2022 14:30 |
U16 | Group M | 4 |
09/04 14:30 - Terr 4
Group M
CR Bretagne Jeunes II
CR Bretagne Jeunes II
|
409 |
09/04/2022 17:00 |
U16 | Group M | 5 |
09/04 17:00 - Terr 5
Group M
Rothe Mühle Essen U16
Rothe Mühle Essen U16
|
411 |
09/04/2022 18:30 |
U16 | Group M | 1 |
09/04 18:30 - Terr 1
Group M
GBR Dev Academy U16
GBR Dev Academy U16
|
405 |
09/04/2022 12:30 |
U16 | Group M | 3 |
09/04 12:30 - Terr 3
Group M
Thury-Harcourt Jeunes
Thury-Harcourt Jeunes
|
403 |
09/04/2022 10:00 |
U16 | Group M | 4 |
09/04 10:00 - Terr 4
Group M
CR Bretagne Jeunes II
CR Bretagne Jeunes II
|
410 |
09/04/2022 17:30 |
U16 | Group N | 5 |
09/04 17:30 - Terr 5
Group N
Thury-Harcourt Jeunes
Thury-Harcourt Jeunes
|
402 |
09/04/2022 08:30 |
U16 | Group N | 1 |
09/04 08:30 - Terr 1
Group N
Ulster U16
Ulster U16
|
406 |
09/04/2022 13:00 |
U16 | Group N | 3 |
09/04 13:00 - Terr 3
Group N
GBR Dev Academy U16
GBR Dev Academy U16
|
408 |
09/04/2022 15:00 |
U16 | Group N | 4 |
09/04 15:00 - Terr 4
Group N
CR Bretagne Jeunes I
CR Bretagne Jeunes I
|
404 |
09/04/2022 10:30 |
U16 | Group N | 4 |
09/04 10:30 - Terr 4
Group N
Loeuilly Jeunes
Loeuilly Jeunes
|
412 |
09/04/2022 12:00 |
U16 | Group N | 3 |
09/04 12:00 - Terr 3
Group N
Ulster U16
Ulster U16
|
413 |
09/04/2022 19:30 |
U16 | Group O | 1 |
09/04 19:30 - Terr 1
Group O
Rothe Mühle Essen U16
Rothe Mühle Essen U16
|
415 |
10/04/2022 08:00 |
U16 | Group O | 3 |
10/04 08:00 - Terr 3
Group O
CR Bretagne Jeunes I
CR Bretagne Jeunes I
|
417 |
10/04/2022 09:00 |
U16 | Group O | 3 |
10/04 09:00 - Terr 3
Group O
Ulster U16
Ulster U16
|
419 |
10/04/2022 10:00 |
U16 | Group O | 3 |
10/04 10:00 - Terr 3
Group O
Rothe Mühle Essen U16
Rothe Mühle Essen U16
|
421 |
10/04/2022 11:30 |
U16 | Group O | 3 |
10/04 11:30 - Terr 3
Group O
Thury-Harcourt Jeunes
Thury-Harcourt Jeunes
|
423 |
10/04/2022 12:30 |
U16 | Group O | 3 |
10/04 12:30 - Terr 3
Group O
CR Bretagne Jeunes I
CR Bretagne Jeunes I
|
414 |
09/04/2022 19:30 |
U16 | Group P | 4 |
09/04 19:30 - Terr 4
Group P
GBR Dev Academy U16
GBR Dev Academy U16
|
418 |
10/04/2022 09:00 |
U16 | Group P | 4 |
10/04 09:00 - Terr 4
Group P
Loeuilly Jeunes
Loeuilly Jeunes
|
424 |
10/04/2022 12:30 |
U16 | Group P | 5 |
10/04 12:30 - Terr 5
Group P
CR Bretagne Jeunes II
CR Bretagne Jeunes II
|
426 |
10/04/2022 14:00 |
U16 | 5th place | 4 |
10/04 14:00 - Terr 4
5th place
Rothe Mühle Essen U16
Rothe Mühle Essen U16
|
427 |
10/04/2022 14:00 |
U16 | 3rd place | 2 |
10/04 14:00 - Terr 2
3rd place
CR Bretagne Jeunes I
CR Bretagne Jeunes I
|
428 |
10/04/2022 15:40 |
U16 | Final | 1 |
10/04 15:40 - Terr 1
Final
Ulster U16
CR Bretagne Jeunes II
|
330 |
10/04/2022 12:30 |
D3 | 7th place | 4 |
10/04 12:30 - Terr 4
7th place
SALIOU Laura
(FRA U21 Women)
ABELLARD Marie
(FRA U21 Women) |
329 |
10/04/2022 12:00 |
D3 | 9th place | 5 |
10/04 12:00 - Terr 5
9th place
Devils
Devils
|
331 |
10/04/2022 14:00 |
D3 | 5th place | 3 |
10/04 14:00 - Terr 3
5th place
Willems I
Willems I
|