# | Date | Cat | Poules | Terr | Matchs |
---|---|---|---|---|---|
# | Date | Cat | Poules | Terr | |
3 |
20/04/2013 09:00 |
Division 1 | Group A | 3 |
20/04 09:00 - Terr 3
Group A
Strasbourg I
Strasbourg I
|
10 |
20/04/2013 10:30 |
Division 1 | Group A | 1 |
20/04 10:30 - Terr 1
Group A
Poland
Poland
|
14 |
20/04/2013 11:00 |
Division 1 | Group A | 3 |
20/04 11:00 - Terr 3
Group A
Viking Venlo A
Viking Venlo A
|
17 |
20/04/2013 12:00 |
Division 1 | Group A | 1 |
20/04 12:00 - Terr 1
Group A
Viking Venlo A
Viking Venlo A
|
23 |
20/04/2013 13:00 |
Division 1 | Group A | 1 |
20/04 13:00 - Terr 1
Group A
Poland
Poland
|
26 |
20/04/2013 13:30 |
Division 1 | Group A | 1 |
20/04 13:30 - Terr 1
Group A
CR Pays de Loire -21
CR Pays de Loire -21
|
33 |
20/04/2013 14:30 |
Division 1 | Group A | 3 |
20/04 14:30 - Terr 3
Group A
Demons
Demons
|
36 |
20/04/2013 15:30 |
Division 1 | Group A | 1 |
20/04 15:30 - Terr 1
Group A
Poland
Poland
|
41 |
20/04/2013 16:30 |
Division 1 | Group A | 1 |
20/04 16:30 - Terr 1
Group A
Loeuilly I
Loeuilly I
|
44 |
20/04/2013 17:00 |
Division 1 | Group A | 1 |
20/04 17:00 - Terr 1
Group A
Keistad A
|
1 |
20/04/2013 09:00 |
Division 1 | Group B | 1 |
20/04 09:00 - Terr 1
Group B
Saint Omer II
Saint Omer II
|
7 |
20/04/2013 10:00 |
Division 1 | Group B | 1 |
20/04 10:00 - Terr 1
Group B
Pirat Bergheim
Pirat Bergheim
|
13 |
20/04/2013 11:00 |
Division 1 | Group B | 1 |
20/04 11:00 - Terr 1
Group B
Loeuilly I
Loeuilly I
|
15 |
20/04/2013 11:30 |
Division 1 | Group B | 1 |
20/04 11:30 - Terr 1
Group B
Saint Omer II
Saint Omer II
|
25 |
20/04/2013 13:00 |
Division 1 | Group B | 3 |
20/04 13:00 - Terr 3
Group B
Avranches I
Avranches I
|
28 |
20/04/2013 13:30 |
Division 1 | Group B | 3 |
20/04 13:30 - Terr 3
Group B
CR Bretagne -21
CR Bretagne -21
|
34 |
20/04/2013 15:00 |
Division 1 | Group B | 1 |
20/04 15:00 - Terr 1
Group B
Pirat Bergheim
Pirat Bergheim
|
40 |
20/04/2013 16:00 |
Division 1 | Group B | 3 |
20/04 16:00 - Terr 3
Group B
Avranches I
Avranches I
|
43 |
20/04/2013 16:30 |
Division 1 | Group B | 3 |
20/04 16:30 - Terr 3
Group B
Meridian E
|
46 |
20/04/2013 17:30 |
Division 1 | Group B | 1 |
20/04 17:30 - Terr 1
Group B
Poland
|
4 |
20/04/2013 09:30 |
Division 1 | Group C | 1 |
20/04 09:30 - Terr 1
Group C
Meridian E
Meridian E
|
12 |
20/04/2013 10:30 |
Division 1 | Group C | 3 |
20/04 10:30 - Terr 3
Group C
CR Bretagne -21
CR Bretagne -21
|
19 |
20/04/2013 12:00 |
Division 1 | Group C | 3 |
20/04 12:00 - Terr 3
Group C
Corbeil Essonnes I
Corbeil Essonnes I
|
20 |
20/04/2013 12:30 |
Division 1 | Group C | 1 |
20/04 12:30 - Terr 1
Group C
Strasbourg I
Strasbourg I
|
29 |
20/04/2013 14:00 |
Division 1 | Group C | 1 |
20/04 14:00 - Terr 1
Group C
Viking Venlo A
Viking Venlo A
|
31 |
20/04/2013 14:30 |
Division 1 | Group C | 1 |
20/04 14:30 - Terr 1
Group C
Saint Omer I
Saint Omer I
|
49 |
20/04/2013 18:00 |
Division 1 | Class 7th-14th | 1 |
20/04 18:00 - Terr 1
Class 7th-14th
CR Bretagne -21
CR Bretagne -21
|
50 |
20/04/2013 18:00 |
Division 1 | Class 7th-14th | 3 |
20/04 18:00 - Terr 3
Class 7th-14th
Corbeil
Corbeil
|
51 |
20/04/2013 19:00 |
Division 1 | Class 7th-14th | 3 |
20/04 19:00 - Terr 3
Class 7th-14th
Keistad A
Keistad A
|
54 |
20/04/2013 19:00 |
Division 1 | Class 7th-14th | 1 |
20/04 19:00 - Terr 1
Class 7th-14th
Poland
Poland
|
62 |
21/04/2013 09:45 |
Division 1 | Class 11th-14th | 1 |
21/04 09:45 - Terr 1
Class 11th-14th
Demons
Demons
|
67 |
21/04/2013 10:45 |
Division 1 | Class 11th-14th | 3 |
21/04 10:45 - Terr 3
Class 11th-14th
Tourcoing I
Tourcoing I
|
70 |
21/04/2013 12:00 |
Division 1 | Class 7th-10th | 1 |
21/04 12:00 - Terr 1
Class 7th-10th
Saint Omer I
Saint Omer I
|
71 |
21/04/2013 12:00 |
Division 1 | Class 7th-10th | 3 |
21/04 12:00 - Terr 3
Class 7th-10th
Corbeil Essonnes I
Corbeil Essonnes I
|
56 |
21/04/2013 08:45 |
Division 1 | Group D | 1 |
21/04 08:45 - Terr 1
Group D
Viking Venlo A
Viking Venlo A
|
58 |
21/04/2013 08:45 |
Division 1 | Group D | 3 |
21/04 08:45 - Terr 3
Group D
Saint Omer II
Saint Omer II
|
59 |
21/04/2013 09:15 |
Division 1 | Group D | 1 |
21/04 09:15 - Terr 1
Group D
CR Pays de Loire -21
CR Pays de Loire -21
|
65 |
21/04/2013 10:45 |
Division 1 | Group D | 1 |
21/04 10:45 - Terr 1
Group D
Loeuilly I
Loeuilly I
|
68 |
21/04/2013 11:15 |
Division 1 | Group D | 1 |
21/04 11:15 - Terr 1
Group D
(Vainqueur match 62)
(Vainqueur match 62)
|
69 |
21/04/2013 11:15 |
Division 1 | Group D | 3 |
21/04 11:15 - Terr 3
Group D
(Perdant match 62)
(Perdant match 62)
|
77 |
21/04/2013 13:00 |
Division 1 | 13th place | 3 |
21/04 13:00 - Terr 3
13th place
Pirat Bergheim
Pirat Bergheim
|
80 |
21/04/2013 13:30 |
Division 1 | 11th place | 3 |
21/04 13:30 - Terr 3
11th place
Avranches I
Avranches I
|
81 |
21/04/2013 14:00 |
Division 1 | 9th place | 1 |
21/04 14:00 - Terr 1
9th place
Saint Omer I
Saint Omer I
|
82 |
21/04/2013 14:30 |
Division 1 | 7th place | 3 |
21/04 14:30 - Terr 3
7th place
CR Pays de Loire -21
CR Pays de Loire -21
|
86 |
21/04/2013 15:00 |
Division 1 | 5th place | 3 |
21/04 15:00 - Terr 3
5th place
Loeuilly I
Loeuilly I
|
75 |
21/04/2013 13:00 |
Division 1 | 1/2 finale | 1 |
21/04 13:00 - Terr 1
1/2 finale
Loeuilly I
Loeuilly I
|
78 |
21/04/2013 13:30 |
Division 1 | 1/2 finale | 1 |
21/04 13:30 - Terr 1
1/2 finale
Demons
Demons
|
84 |
21/04/2013 14:30 |
Division 1 | 3th place | 1 |
21/04 14:30 - Terr 1
3th place
CR Bretagne -21
CR Bretagne -21
|
88 |
21/04/2013 16:30 |
Division 1 | Final | 1 |
21/04 16:30 - Terr 1
Final
KEISTAD 1
STRASBOURG 1
|
201 |
20/04/2013 09:00 |
Division 2 | Group F | 2 |
20/04 09:00 - Terr 2
Group F
Wasquehal I
Wasquehal I
|
203 |
20/04/2013 09:30 |
Division 2 | Group F | 3 |
20/04 09:30 - Terr 3
Group F
Saint Omer 1
(D1)
Saint Omer 1
(D1) |
204 |
20/04/2013 10:00 |
Division 2 | Group F | 2 |
20/04 10:00 - Terr 2
Group F
Demons
(D1)
Demons
(D1) |
207 |
20/04/2013 11:30 |
Division 2 | Group F | 2 |
20/04 11:30 - Terr 2
Group F
Chti Team I
Chti Team I
|
208 |
20/04/2013 11:30 |
Division 2 | Group F | 3 |
20/04 11:30 - Terr 3
Group F
Montigny I
Montigny I
|
211 |
20/04/2013 13:30 |
Division 2 | Group F | 2 |
20/04 13:30 - Terr 2
Group F
CR Bretagne -21 II
CR Bretagne -21 II
|
212 |
20/04/2013 14:00 |
Division 2 | Group F | 2 |
20/04 14:00 - Terr 2
Group F
Tourcoing I
Tourcoing I
|
215 |
20/04/2013 15:30 |
Division 2 | Group F | 3 |
20/04 15:30 - Terr 3
Group F
Chti Team I
Chti Team I
|
216 |
20/04/2013 15:30 |
Division 2 | Group F | 2 |
20/04 15:30 - Terr 2
Group F
Wasquehal I
Wasquehal I
|
217 |
20/04/2013 16:00 |
Division 2 | Group F | 1 |
20/04 16:00 - Terr 1
Group F
CR Bretagne -21 II
CR Bretagne -21 II
|
219 |
20/04/2013 17:30 |
Division 2 | Group F | 2 |
20/04 17:30 - Terr 2
Group F
Wasquehal I
Wasquehal I
|
220 |
20/04/2013 17:30 |
Division 2 | Group F | 3 |
20/04 17:30 - Terr 3
Group F
Chti Team I
Chti Team I
|
223 |
21/04/2013 08:15 |
Division 2 | Group F | 1 |
21/04 08:15 - Terr 1
Group F
CR Bretagne -21 II
CR Bretagne -21 II
|
224 |
21/04/2013 08:15 |
Division 2 | Group F | 2 |
21/04 08:15 - Terr 2
Group F
Cherwell
Cherwell
|
225 |
21/04/2013 08:15 |
Division 2 | Group F | 3 |
21/04 08:15 - Terr 3
Group F
Tourcoing I
Tourcoing I
|
226 |
21/04/2013 09:45 |
Division 2 | 1/4 final | 2 |
21/04 09:45 - Terr 2
1/4 final
Helene Haesebaert
Wasquehal
|
227 |
21/04/2013 09:45 |
Division 2 | 1/4 final | 3 |
21/04 09:45 - Terr 3
1/4 final
CR Bretagne -21 D1
CR Bretagne -21 D1
|
228 |
21/04/2013 10:15 |
Division 2 | 1/4 final | 1 |
21/04 10:15 - Terr 1
1/4 final
Keistad A
(D1)
Keistad A
(D1) |
229 |
21/04/2013 10:15 |
Division 2 | 1/4 final | 2 |
21/04 10:15 - Terr 2
1/4 final
Strasbourg I
Strasbourg I
|
230 |
21/04/2013 10:15 |
Division 2 | Class 9th-11th | 3 |
21/04 10:15 - Terr 3
Class 9th-11th
Wasquehal I
Wasquehal I
|
235 |
21/04/2013 13:00 |
Division 2 | Class 9th-11th | 2 |
21/04 13:00 - Terr 2
Class 9th-11th
Montigny I
Loeuilly II
|
238 |
21/04/2013 14:30 |
Division 2 | Class 9th-11th | 2 |
21/04 14:30 - Terr 2
Class 9th-11th
|
101 |
20/04/2013 10:00 |
U16 | Group J | 4 |
20/04 10:00 - Terr 4
Group J
Corbeil Essonnes I JH
Corbeil Essonnes I JH
|
102 |
20/04/2013 10:45 |
U16 | Group J | 4 |
20/04 10:45 - Terr 4
Group J
Avranches I JH
Avranches I JH
|
103 |
20/04/2013 11:15 |
U16 | Group J | 4 |
20/04 11:15 - Terr 4
Group J
Viking Venlo JH
Viking Venlo JH
|
104 |
20/04/2013 12:15 |
U16 | Group J | 4 |
20/04 12:15 - Terr 4
Group J
CD62 JH
Avranches I JH
|
105 |
20/04/2013 13:00 |
U16 | Group J | 4 |
20/04 13:00 - Terr 4
Group J
Loeuilly I JH
Loeuilly I JH
|
106 |
20/04/2013 13:45 |
U16 | Group J | 4 |
20/04 13:45 - Terr 4
Group J
CR Nord Pas de Calais JH
CR Nord Pas de Calais JH
|
107 |
20/04/2013 14:45 |
U16 | Group J | 4 |
20/04 14:45 - Terr 4
Group J
CD62 JH
CD62 JH
|
108 |
20/04/2013 15:30 |
U16 | Group J | 4 |
20/04 15:30 - Terr 4
Group J
CR Nord Pas de Calais JH
CR Nord Pas de Calais JH
|
109 |
20/04/2013 16:15 |
U16 | Group J | 4 |
20/04 16:15 - Terr 4
Group J
Loeuilly I JH
Loeuilly I JH
|
110 |
20/04/2013 17:15 |
U16 | Group J | 4 |
20/04 17:15 - Terr 4
Group J
Viking Venlo JH
Viking Venlo JH
|
111 |
20/04/2013 18:00 |
U16 | Group J | 4 |
20/04 18:00 - Terr 4
Group J
Corbeil Essonnes I JH
Corbeil Essonnes I JH
|
112 |
20/04/2013 18:30 |
U16 | Group J | 4 |
20/04 18:30 - Terr 4
Group J
Avranches I JH
Avranches I JH
|
113 |
21/04/2013 09:45 |
U16 | Group J | 4 |
21/04 09:45 - Terr 4
Group J
Avranches I JH
Avranches I JH
|
114 |
21/04/2013 10:30 |
U16 | Group J | 4 |
21/04 10:30 - Terr 4
Group J
CR Nord Pas de Calais JH
CR Nord Pas de Calais JH
|
115 |
21/04/2013 11:00 |
U16 | Group J | 4 |
21/04 11:00 - Terr 4
Group J
Loeuilly I JH
Loeuilly I JH
|
236 |
21/04/2013 14:00 |
Division 2 | 7th place | 2 |
21/04 14:00 - Terr 2
7th place
st o 2
st o 2
|
237 |
21/04/2013 14:00 |
Division 2 | 5th place | 3 |
21/04 14:00 - Terr 3
5th place
|
231 |
21/04/2013 12:00 |
Division 2 | Class 5th-8th | 2 |
21/04 12:00 - Terr 2
Class 5th-8th
Avion I
Avion I
|
234 |
21/04/2013 12:30 |
Division 2 | Class 5th-8th | 3 |
21/04 12:30 - Terr 3
Class 5th-8th
meridian E
meridian E
|
232 |
21/04/2013 12:30 |
Division 2 | 1/2 final | 1 |
21/04 12:30 - Terr 1
1/2 final
Meridian Cassoulet
Meridian Cassoulet
|
233 |
21/04/2013 12:30 |
Division 2 | 1/2 final | 2 |
21/04 12:30 - Terr 2
1/2 final
CR Pays de Loire -21
CR Pays de Loire -21
|
239 |
21/04/2013 15:00 |
Division 2 | 3th place | 2 |
21/04 15:00 - Terr 2
3th place
Loeuilly II
La Deûle I
|
240 |
21/04/2013 16:00 |
Division 2 | Final | 1 |
21/04 16:00 - Terr 1
Final
Chti Team I
Cherwell
|
202 |
20/04/2013 09:30 |
Division 2 | Group E | 2 |
20/04 09:30 - Terr 2
Group E
Tourcoing I
Tourcoing I
|
205 |
20/04/2013 10:00 |
Division 2 | Group E | 3 |
20/04 10:00 - Terr 3
Group E
Great Britain Women
Great Britain Women
|
206 |
20/04/2013 11:00 |
Division 2 | Group E | 2 |
20/04 11:00 - Terr 2
Group E
Avion I
Avion I
|
209 |
20/04/2013 12:00 |
Division 2 | Group E | 2 |
20/04 12:00 - Terr 2
Group E
Cherwell
Cherwell
|
210 |
20/04/2013 13:00 |
Division 2 | Group E | 2 |
20/04 13:00 - Terr 2
Group E
La Deûle I
La Deûle I
|
213 |
20/04/2013 14:30 |
Division 2 | Group E | 2 |
20/04 14:30 - Terr 2
Group E
Meridian Cassoulet
Meridian Cassoulet
|
214 |
20/04/2013 15:00 |
Division 2 | Group E | 2 |
20/04 15:00 - Terr 2
Group E
La Deûle I
La Deûle I
|
218 |
20/04/2013 16:30 |
Division 2 | Group E | 2 |
20/04 16:30 - Terr 2
Group E
Loeuilly II
Loeuilly II
|
221 |
20/04/2013 18:30 |
Division 2 | Group E | 2 |
20/04 18:30 - Terr 2
Group E
Great Britain Women
Great Britain Women
|
222 |
20/04/2013 18:30 |
Division 2 | Group E | 3 |
20/04 18:30 - Terr 3
Group E
Meridian Cassoulet
Meridian Cassoulet
|
118 |
21/04/2013 13:55 |
U16 | 5th place | 4 |
21/04 13:55 - Terr 4
5th place
Corbeil Essonnes I JH
Viking Venlo JH
|
116 |
21/04/2013 12:30 |
U16 | 1/2 final | 4 |
21/04 12:30 - Terr 4
1/2 final
Loeuilly I JH
Loeuilly I JH
|
117 |
21/04/2013 13:00 |
U16 | 1/2 final | 4 |
21/04 13:00 - Terr 4
1/2 final
CD62 JH
CD62 JH
|
119 |
21/04/2013 14:35 |
U16 | 3th place | 4 |
21/04 14:35 - Terr 4
3th place
loeuilly
CD 62
|
120 |
21/04/2013 15:15 |
U16 | Final | 1 |
21/04 15:15 - Terr 1
Final
Avranches I JH
CR Nord Pas de Calais JH
|