Final
# | Equipes | Pts | J | +/- |
---|---|---|---|---|
1 | Deventer KV | 4 | 1 | 1 |
2 | Condé-sur-Vire I | 1 | 1 | -1 |
3th place
# | Equipes | Pts | J | +/- |
---|---|---|---|---|
1 | Pro Scogli Chiavari | 4 | 1 | 4 |
2 | Ciencias | 1 | 1 | -4 |
1/2 final A
# | Equipes | Pts | J | +/- |
---|---|---|---|---|
1 | Deventer KV | 4 | 1 | 5 |
2 | Ciencias | 1 | 1 | -5 |
1/2 final B
# | Equipes | Pts | J | +/- |
---|---|---|---|---|
1 | Condé-sur-Vire I | 4 | 1 | 2 |
2 | Pro Scogli Chiavari | 1 | 1 | -2 |
5th place
# | Equipes | Pts | J | +/- |
---|---|---|---|---|
1 | Rothe Mühle Essen | 4 | 1 | 1 |
2 | Agen I | 1 | 1 | -1 |
7th place
# | Equipes | Pts | J | +/- |
---|---|---|---|---|
1 | Odysseus A | 4 | 1 | 1 |
2 | Málaga | 1 | 1 | -1 |
Classifying 2
# | Equipes | Pts | J | +/- |
---|---|---|---|---|
1 | Rothe Mühle Essen | 4 | 1 | 2 |
2 | Odysseus A | 1 | 1 | -2 |
1/4 final B
# | Equipes | Pts | J | +/- |
---|---|---|---|---|
1 | Deventer KV | 4 | 1 | 8 |
2 | Málaga | 1 | 1 | -8 |
1/4 final C
# | Equipes | Pts | J | +/- |
---|---|---|---|---|
1 | Condé-sur-Vire I | 4 | 1 | 2 |
2 | Rothe Mühle Essen | 1 | 1 | -2 |
1/4 final D
# | Equipes | Pts | J | +/- |
---|---|---|---|---|
1 | Pro Scogli Chiavari | 4 | 1 | 1 |
2 | Odysseus A | 1 | 1 | -1 |
Group E
# | Equipes | Pts | J | +/- |
---|---|---|---|---|
1 | KCNW Berlin | 9 | 3 | 1 |
2 | Viking | 9 | 3 | 0 |
3 | CN Posillipo | 6 | 3 | 1 |
4 | Thurgau TWF | 6 | 3 | -2 |
5 | Holte Pack Tech | 0 | 0 | 0 |
Group F
# | Equipes | Pts | J | +/- |
---|---|---|---|---|
1 | Meridian | 12 | 3 | 6 |
2 | Silkeborg | 7 | 3 | 1 |
3 | Kilcock Demons | 7 | 3 | 0 |
4 | Holte Pack Tech | 3 | 3 | -7 |
5 | Thurgau TWF | 0 | 0 | 0 |
Group G
# | Equipes | Pts | J | +/- |
---|---|---|---|---|
1 | TNT Turnhout | 12 | 3 | 13 |
2 | Zürich | 9 | 3 | 6 |
3 | The Sharks | 6 | 3 | -4 |
4 | Tristihii Moscow | 3 | 3 | -15 |
Group A
# | Equipes | Pts | J | +/- |
---|---|---|---|---|
1 | Agen I | 16 | 4 | 17 |
2 | Pro Scogli Chiavari | 13 | 4 | 8 |
3 | Thurgau TWF | 8 | 4 | 0 |
4 | Holte Pack Tech | 8 | 4 | -1 |
5 | Tristihii Moscow | 4 | 4 | -24 |
Group B
# | Equipes | Pts | J | +/- |
---|---|---|---|---|
1 | Deventer KV | 16 | 4 | 12 |
2 | Rothe Mühle Essen | 13 | 4 | 11 |
3 | Viking | 10 | 4 | 5 |
4 | Silkeborg | 7 | 4 | -12 |
5 | Zürich | 4 | 4 | -16 |
Group C
# | Equipes | Pts | J | +/- |
---|---|---|---|---|
1 | Condé-sur-Vire I | 14 | 4 | 9 |
2 | Málaga | 14 | 4 | 6 |
3 | KCNW Berlin | 10 | 4 | 7 |
4 | Meridian | 7 | 4 | -8 |
5 | The Sharks | 4 | 4 | -14 |
Group D
# | Equipes | Pts | J | +/- |
---|---|---|---|---|
1 | Odysseus A | 13 | 4 | 9 |
2 | Ciencias | 12 | 4 | 4 |
3 | CN Posillipo | 11 | 4 | 4 |
4 | Kilcock Demons | 8 | 4 | -7 |
5 | TNT Turnhout | 4 | 4 | -10 |