# | Date | Cat | Poules | Terr | Matchs |
---|---|---|---|---|---|
# | Date | Cat | Poules | Terr | |
1 |
22/04/2017 08:00 |
D1 | Group A | 1 |
22/04 08:00 - Terr 1
Group A
Montigny-en-Gohelle I
Montigny-en-Gohelle I
|
9 |
22/04/2017 09:00 |
D1 | Group A | 1 |
22/04 09:00 - Terr 1
Group A
Trekvogels A
Trekvogels A
|
17 |
22/04/2017 10:00 |
D1 | Group A | 1 |
22/04 10:00 - Terr 1
Group A
GBR Men
GBR Men
|
29 |
22/04/2017 11:30 |
D1 | Group A | 1 |
22/04 11:30 - Terr 1
Group A
KGWanderfalke Essen
KGWanderfalke Essen
|
33 |
22/04/2017 12:00 |
D1 | Group A | 1 |
22/04 12:00 - Terr 1
Group A
Michiel de Ruyter
Michiel de Ruyter
|
41 |
22/04/2017 13:00 |
D1 | Group A | 1 |
22/04 13:00 - Terr 1
Group A
Avranches I
Avranches I
|
57 |
22/04/2017 15:00 |
D1 | Group A | 1 |
22/04 15:00 - Terr 1
Group A
Michiel de Ruyter B
Michiel de Ruyter B
|
53 |
22/04/2017 14:30 |
D1 | Group A | 1 |
22/04 14:30 - Terr 1
Group A
Montigny-en-Gohelle I
Montigny-en-Gohelle I
|
65 |
22/04/2017 16:00 |
D1 | Group A | 1 |
22/04 16:00 - Terr 1
Group A
GBR Men
GBR Men
|
77 |
22/04/2017 17:30 |
D1 | Group A | 1 |
22/04 17:30 - Terr 1
Group A
Trekvogels A
Trekvogels A
|
3 |
22/04/2017 08:00 |
D2 | Group D | 3 |
22/04 08:00 - Terr 3
Group D
Wasquehal I
Wasquehal I
|
11 |
22/04/2017 09:00 |
D2 | Group D | 3 |
22/04 09:00 - Terr 3
Group D
Michiel de Ruyter 3
Michiel de Ruyter 3
|
19 |
22/04/2017 10:00 |
D2 | Group D | 3 |
22/04 10:00 - Terr 3
Group D
De Paddel
De Paddel
|
27 |
22/04/2017 11:00 |
D2 | Group D | 3 |
22/04 11:00 - Terr 3
Group D
Strasbourg I
Strasbourg I
|
35 |
22/04/2017 12:00 |
D2 | Group D | 3 |
22/04 12:00 - Terr 3
Group D
De Paddel
De Paddel
|
43 |
22/04/2017 13:00 |
D2 | Group D | 3 |
22/04 13:00 - Terr 3
Group D
Compiègne I
Compiègne I
|
55 |
22/04/2017 14:30 |
D2 | Group D | 3 |
22/04 14:30 - Terr 3
Group D
Michiel de Ruyter 3
Michiel de Ruyter 3
|
59 |
22/04/2017 15:00 |
D2 | Group D | 3 |
22/04 15:00 - Terr 3
Group D
De Paddel
De Paddel
|
67 |
22/04/2017 16:00 |
D2 | Group D | 3 |
22/04 16:00 - Terr 3
Group D
Strasbourg I
Strasbourg I
|
79 |
22/04/2017 17:30 |
D2 | Group D | 3 |
22/04 17:30 - Terr 3
Group D
Compiègne I
Compiègne I
|
6 |
22/04/2017 08:30 |
U18 & W | Group G | 2 |
22/04 08:30 - Terr 2
Group G
Ulster 2
Ulster 2
|
14 |
22/04/2017 09:30 |
U18 & W | Group G | 2 |
22/04 09:30 - Terr 2
Group G
CR Pays-de-Loire 15 I
CR Pays-de-Loire 15 I
|
22 |
22/04/2017 10:30 |
U18 & W | Group G | 2 |
22/04 10:30 - Terr 2
Group G
NED U21 Women
NED U21 Women
|
30 |
22/04/2017 11:30 |
U18 & W | Group G | 2 |
22/04 11:30 - Terr 2
Group G
De Paddel Jeugd
De Paddel Jeugd
|
38 |
22/04/2017 12:30 |
U18 & W | Group G | 2 |
22/04 12:30 - Terr 2
Group G
CR Pays-de-Loire 15 I
CR Pays-de-Loire 15 I
|
46 |
22/04/2017 13:30 |
U18 & W | Group G | 2 |
22/04 13:30 - Terr 2
Group G
Pirat Bergheim
Pirat Bergheim
|
50 |
22/04/2017 14:00 |
U18 & W | Group G | 2 |
22/04 14:00 - Terr 2
Group G
De Paddel Jeugd
De Paddel Jeugd
|
62 |
22/04/2017 15:30 |
U18 & W | Group G | 2 |
22/04 15:30 - Terr 2
Group G
De Paddel Jeugd
De Paddel Jeugd
|
70 |
22/04/2017 16:30 |
U18 & W | Group G | 2 |
22/04 16:30 - Terr 2
Group G
Pirat Bergheim
Pirat Bergheim
|
74 |
22/04/2017 17:00 |
U18 & W | Group G | 2 |
22/04 17:00 - Terr 2
Group G
Pirat Bergheim
Pirat Bergheim
|
2 |
22/04/2017 08:00 |
D1 | Group B | 2 |
22/04 08:00 - Terr 2
Group B
Michiel de Ruyter B
Michiel de Ruyter B
|
10 |
22/04/2017 09:00 |
D1 | Group B | 2 |
22/04 09:00 - Terr 2
Group B
Loeuilly I
Loeuilly I
|
18 |
22/04/2017 10:00 |
D1 | Group B | 2 |
22/04 10:00 - Terr 2
Group B
KGWanderfalke Essen
KGWanderfalke Essen
|
26 |
22/04/2017 11:00 |
D1 | Group B | 2 |
22/04 11:00 - Terr 2
Group B
Kilcock Demons
Kilcock Demons
|
34 |
22/04/2017 12:00 |
D1 | Group B | 2 |
22/04 12:00 - Terr 2
Group B
Saint-Omer I
Saint-Omer I
|
42 |
22/04/2017 13:00 |
D1 | Group B | 2 |
22/04 13:00 - Terr 2
Group B
Saint-Omer I
Saint-Omer I
|
54 |
22/04/2017 14:30 |
D1 | Group B | 2 |
22/04 14:30 - Terr 2
Group B
KGWanderfalke Essen
KGWanderfalke Essen
|
58 |
22/04/2017 15:00 |
D1 | Group B | 2 |
22/04 15:00 - Terr 2
Group B
Odysseus A
Odysseus A
|
66 |
22/04/2017 16:00 |
D1 | Group B | 2 |
22/04 16:00 - Terr 2
Group B
Odysseus A
Odysseus A
|
78 |
22/04/2017 17:30 |
D1 | Group B | 2 |
22/04 17:30 - Terr 2
Group B
Saint-Omer I
Saint-Omer I
|
5 |
22/04/2017 08:30 |
D1 | Group C | 1 |
22/04 08:30 - Terr 1
Group C
Pont-d'Ouilly I
Pont-d'Ouilly I
|
13 |
22/04/2017 09:30 |
D1 | Group C | 1 |
22/04 09:30 - Terr 1
Group C
Viking Venlo A
Viking Venlo A
|
25 |
22/04/2017 11:00 |
D1 | Group C | 1 |
22/04 11:00 - Terr 1
Group C
Pont-d'Ouilly I
Pont-d'Ouilly I
|
37 |
22/04/2017 12:30 |
D1 | Group C | 1 |
22/04 12:30 - Terr 1
Group C
Viking Venlo A
Viking Venlo A
|
49 |
22/04/2017 14:00 |
D1 | Group C | 1 |
22/04 14:00 - Terr 1
Group C
Keistad A
Keistad A
|
69 |
22/04/2017 16:30 |
D1 | Group C | 1 |
22/04 16:30 - Terr 1
Group C
Loeuilly I
Loeuilly I
|
88 |
22/04/2017 18:30 |
D1 | Group K | 4 |
22/04 18:30 - Terr 4
Group K
Odysseus A
Odysseus A
|
92 |
22/04/2017 19:00 |
D1 | Group K | 4 |
22/04 19:00 - Terr 4
Group K
Viking Venlo A
Viking Venlo A
|
95 |
23/04/2017 08:00 |
D1 | Group K | 4 |
23/04 08:00 - Terr 4
Group K
Saint-Omer I
Saint-Omer I
|
102 |
23/04/2017 09:00 |
D1 | Group K | 3 |
23/04 09:00 - Terr 3
Group K
Avranches I
Avranches I
|
114 |
23/04/2017 10:30 |
D1 | Group K | 3 |
23/04 10:30 - Terr 3
Group K
Saint-Omer I
Saint-Omer I
|
115 |
23/04/2017 10:30 |
D1 | Group K | 4 |
23/04 10:30 - Terr 4
Group K
GBR Men
GBR Men
|
89 |
22/04/2017 19:00 |
D1 | Group L | 1 |
22/04 19:00 - Terr 1
Group L
Keistad A
Keistad A
|
90 |
22/04/2017 19:00 |
D1 | Group M | 2 |
22/04 19:00 - Terr 2
Group M
Montigny-en-Gohelle I
Montigny-en-Gohelle I
|
93 |
23/04/2017 08:00 |
D1 | Group M | 1 |
23/04 08:00 - Terr 1
Group M
Kilcock Demons
Kilcock Demons
|
103 |
23/04/2017 09:00 |
D1 | Group M | 4 |
23/04 09:00 - Terr 4
Group M
KGWanderfalke Essen
KGWanderfalke Essen
|
91 |
22/04/2017 19:00 |
D1 | Group N | 3 |
22/04 19:00 - Terr 3
Group N
Avranches I
Avranches I
|
94 |
23/04/2017 08:00 |
D1 | Group N | 3 |
23/04 08:00 - Terr 3
Group N
Michiel de Ruyter
Michiel de Ruyter
|
107 |
23/04/2017 09:30 |
D1 | Group N | 4 |
23/04 09:30 - Terr 4
Group N
Michiel de Ruyter B
Michiel de Ruyter B
|
138 |
23/04/2017 13:30 |
D1 | 13th place | 4 |
23/04 13:30 - Terr 4
13th place
Loeuilly I
Loeuilly I
|
117 |
23/04/2017 11:00 |
D1 | Classifying 10th-12th | 2 |
23/04 11:00 - Terr 2
Classifying 10th-12th
KGWanderfalke Essen
KGWanderfalke Essen
|
130 |
23/04/2017 12:30 |
D1 | Classifying 10th-12th | 4 |
23/04 12:30 - Terr 4
Classifying 10th-12th
Guise I
Guise I
|
141 |
23/04/2017 14:00 |
D1 | Classifying 10th-12th | 3 |
23/04 14:00 - Terr 3
Classifying 10th-12th
Saint-Omer I
Saint-Omer I
|
116 |
23/04/2017 11:00 |
D1 | Classifying 7th-9th | 1 |
23/04 11:00 - Terr 1
Classifying 7th-9th
Montigny-en-Gohelle I
Montigny-en-Gohelle I
|
135 |
23/04/2017 13:30 |
D1 | Classifying 7th-9th | 1 |
23/04 13:30 - Terr 1
Classifying 7th-9th
Keistad B
Keistad B
|
145 |
23/04/2017 14:30 |
D1 | Classifying 7th-9th | 4 |
23/04 14:30 - Terr 4
Classifying 7th-9th
Michiel de Ruyter
Michiel de Ruyter
|
129 |
23/04/2017 12:30 |
D1 | 5th place | 3 |
23/04 12:30 - Terr 3
5th place
Michiel de Ruyter B
Michiel de Ruyter B
|
127 |
23/04/2017 12:30 |
D1 | 1/2 final A | 1 |
23/04 12:30 - Terr 1
1/2 final A
Michiel de Ruyter
Michiel de Ruyter
|
128 |
23/04/2017 12:30 |
D1 | 1/2 final B | 2 |
23/04 12:30 - Terr 2
1/2 final B
Trekvogels A
Trekvogels A
|
139 |
23/04/2017 14:00 |
D1 | 3rd place | 1 |
23/04 14:00 - Terr 1
3rd place
Odysseus A
GBR Men
|
148 |
23/04/2017 16:20 |
D1 | Final | 1 |
23/04 16:20 - Terr 1
Final
Avranches I
Pont-d'Ouilly I
|
4 |
22/04/2017 08:00 |
D2 | Group E | 4 |
22/04 08:00 - Terr 4
Group E
Meridian
Meridian
|
12 |
22/04/2017 09:00 |
D2 | Group E | 4 |
22/04 09:00 - Terr 4
Group E
Guise I
Guise I
|
20 |
22/04/2017 10:00 |
D2 | Group E | 4 |
22/04 10:00 - Terr 4
Group E
Tees Tigers A
Tees Tigers A
|
28 |
22/04/2017 11:00 |
D2 | Group E | 4 |
22/04 11:00 - Terr 4
Group E
Keistad B
Keistad B
|
36 |
22/04/2017 12:00 |
D2 | Group E | 4 |
22/04 12:00 - Terr 4
Group E
Guise I
Guise I
|
44 |
22/04/2017 13:00 |
D2 | Group E | 4 |
22/04 13:00 - Terr 4
Group E
Tees Tigers A
Tees Tigers A
|
52 |
22/04/2017 14:00 |
D2 | Group E | 4 |
22/04 14:00 - Terr 4
Group E
Avon Crew
Avon Crew
|
60 |
22/04/2017 15:00 |
D2 | Group E | 4 |
22/04 15:00 - Terr 4
Group E
Meridian
Meridian
|
68 |
22/04/2017 16:00 |
D2 | Group E | 4 |
22/04 16:00 - Terr 4
Group E
Tees Tigers A
Tees Tigers A
|
80 |
22/04/2017 17:30 |
D2 | Group E | 4 |
22/04 17:30 - Terr 4
Group E
Avon Crew
Avon Crew
|
7 |
22/04/2017 08:30 |
D2 | Group F | 3 |
22/04 08:30 - Terr 3
Group F
Montigny-en-Gohelle II
Montigny-en-Gohelle II
|
15 |
22/04/2017 09:30 |
D2 | Group F | 3 |
22/04 09:30 - Terr 3
Group F
CR Hauts-De-France 18 I
CR Hauts-De-France 18 I
|
23 |
22/04/2017 10:30 |
D2 | Group F | 3 |
22/04 10:30 - Terr 3
Group F
Tourcoing I
Tourcoing I
|
31 |
22/04/2017 11:30 |
D2 | Group F | 3 |
22/04 11:30 - Terr 3
Group F
Montigny-en-Gohelle II
Montigny-en-Gohelle II
|
39 |
22/04/2017 12:30 |
D2 | Group F | 3 |
22/04 12:30 - Terr 3
Group F
CR Hauts-De-France 18 I
CR Hauts-De-France 18 I
|
47 |
22/04/2017 13:30 |
D2 | Group F | 3 |
22/04 13:30 - Terr 3
Group F
KV Knudde
KV Knudde
|
51 |
22/04/2017 14:00 |
D2 | Group F | 3 |
22/04 14:00 - Terr 3
Group F
Avion I
Avion I
|
63 |
22/04/2017 15:30 |
D2 | Group F | 3 |
22/04 15:30 - Terr 3
Group F
CR Hauts-De-France 18 I
CR Hauts-De-France 18 I
|
71 |
22/04/2017 16:30 |
D2 | Group F | 3 |
22/04 16:30 - Terr 3
Group F
Avion I
Avion I
|
75 |
22/04/2017 17:00 |
D2 | Group F | 3 |
22/04 17:00 - Terr 3
Group F
Tourcoing I
Tourcoing I
|
85 |
22/04/2017 18:30 |
D2 | Group S | 1 |
22/04 18:30 - Terr 1
Group S
Tourcoing I
Tourcoing I
|
96 |
23/04/2017 08:30 |
D2 | Group S | 1 |
23/04 08:30 - Terr 1
Group S
Compiègne I
Compiègne I
|
108 |
23/04/2017 10:00 |
D2 | Group S | 1 |
23/04 10:00 - Terr 1
Group S
De Paddel
De Paddel
|
86 |
22/04/2017 18:30 |
D2 | Group T | 2 |
22/04 18:30 - Terr 2
Group T
Guise I
Guise I
|
97 |
23/04/2017 08:30 |
D2 | Group T | 2 |
23/04 08:30 - Terr 2
Group T
Montigny-en-Gohelle II
Montigny-en-Gohelle II
|
109 |
23/04/2017 10:00 |
D2 | Group T | 2 |
23/04 10:00 - Terr 2
Group T
Tees Tigers A
Tees Tigers A
|
83 |
22/04/2017 19:30 |
D2 | Group U | 3 |
22/04 19:30 - Terr 3
Group U
Michiel de Ruyter 3
Michiel de Ruyter 3
|
98 |
23/04/2017 08:30 |
D2 | Group U | 3 |
23/04 08:30 - Terr 3
Group U
Keistad B
Keistad B
|
110 |
23/04/2017 10:00 |
D2 | Group U | 3 |
23/04 10:00 - Terr 3
Group U
CR Hauts-De-France 18 I
CR Hauts-De-France 18 I
|
122 |
23/04/2017 11:30 |
D2 | Classifying 13th-15th | 3 |
23/04 11:30 - Terr 3
Classifying 13th-15th
Wasquehal I
Wasquehal I
|
144 |
23/04/2017 14:30 |
D2 | Classifying 13th-15th | 3 |
23/04 14:30 - Terr 3
Classifying 13th-15th
Compiègne I
Compiègne I
|
134 |
23/04/2017 13:00 |
D2 | Classifying 13th-15th | 4 |
23/04 13:00 - Terr 4
Classifying 13th-15th
Tourcoing I
Tourcoing I
|
121 |
23/04/2017 11:30 |
D2 | Classifying 10th-12th | 2 |
23/04 11:30 - Terr 2
Classifying 10th-12th
Tees Tigers A
Tees Tigers A
|
137 |
23/04/2017 13:30 |
D2 | Classifying 10th-12th | 3 |
23/04 13:30 - Terr 3
Classifying 10th-12th
De Paddel
De Paddel
|
143 |
23/04/2017 14:30 |
D2 | Classifying 10th-12th | 2 |
23/04 14:30 - Terr 2
Classifying 10th-12th
Avion I
Avion I
|
120 |
23/04/2017 11:30 |
D2 | Classifying 7th-9th | 1 |
23/04 11:30 - Terr 1
Classifying 7th-9th
Montigny-en-Gohelle II
Montigny-en-Gohelle II
|
142 |
23/04/2017 15:00 |
D2 | Classifying 7th-9th | 4 |
23/04 15:00 - Terr 4
Classifying 7th-9th
Guise I
Guise I
|
136 |
23/04/2017 13:30 |
D2 | Classifying 7th-9th | 2 |
23/04 13:30 - Terr 2
Classifying 7th-9th
Trekvogels A
Trekvogels A
|
87 |
22/04/2017 18:30 |
D2 | Group P | 3 |
22/04 18:30 - Terr 3
Group P
Meridian
Meridian
|
84 |
22/04/2017 19:30 |
D2 | Group P | 4 |
22/04 19:30 - Terr 4
Group P
Wasquehal I
Wasquehal I
|
106 |
23/04/2017 09:30 |
D2 | Group P | 3 |
23/04 09:30 - Terr 3
Group P
Avion I
Avion I
|
99 |
23/04/2017 08:30 |
D2 | Group P | 4 |
23/04 08:30 - Terr 4
Group P
Avon Crew
Avon Crew
|
111 |
23/04/2017 10:00 |
D2 | Group P | 4 |
23/04 10:00 - Terr 4
Group P
Meridian
Meridian
|
119 |
23/04/2017 11:00 |
D2 | Group P | 4 |
23/04 11:00 - Terr 4
Group P
Strasbourg I
Strasbourg I
|
132 |
23/04/2017 13:00 |
D2 | 5th place | 2 |
23/04 13:00 - Terr 2
5th place
Odysseus A
Odysseus A
|
133 |
23/04/2017 13:00 |
D2 | 1/2 final A | 3 |
23/04 13:00 - Terr 3
1/2 final A
Keistad A
Keistad A
|
140 |
23/04/2017 14:00 |
D2 | 3rd place | 2 |
23/04 14:00 - Terr 2
3rd place
Meridian
Strasbourg I
|
147 |
23/04/2017 15:40 |
D2 | Final | 1 |
23/04 15:40 - Terr 1
Final
Michiel de Ruyter 3
Avon Crew
|
8 |
22/04/2017 08:30 |
U18 & W | Group H | 4 |
22/04 08:30 - Terr 4
Group H
CD62 B
CD62 B
|
16 |
22/04/2017 09:30 |
U18 & W | Group H | 4 |
22/04 09:30 - Terr 4
Group H
CR Hauts-de-France U15
CR Hauts-de-France U15
|
24 |
22/04/2017 10:30 |
U18 & W | Group H | 4 |
22/04 10:30 - Terr 4
Group H
Pirat Bergheim
Pirat Bergheim
|
32 |
22/04/2017 11:30 |
U18 & W | Group H | 4 |
22/04 11:30 - Terr 4
Group H
Loeuilly II
Loeuilly II
|
40 |
22/04/2017 12:30 |
U18 & W | Group H | 4 |
22/04 12:30 - Terr 4
Group H
CD62 B
CD62 B
|
48 |
22/04/2017 13:30 |
U18 & W | Group H | 4 |
22/04 13:30 - Terr 4
Group H
CD62 A
CD62 A
|
56 |
22/04/2017 14:30 |
U18 & W | Group H | 4 |
22/04 14:30 - Terr 4
Group H
CD62 A
CD62 A
|
64 |
22/04/2017 15:30 |
U18 & W | Group H | 4 |
22/04 15:30 - Terr 4
Group H
Ulster 1
Ulster 1
|
72 |
22/04/2017 16:30 |
U18 & W | Group H | 4 |
22/04 16:30 - Terr 4
Group H
Loeuilly II
Loeuilly II
|
76 |
22/04/2017 17:00 |
U18 & W | Group H | 4 |
22/04 17:00 - Terr 4
Group H
Loeuilly II
Loeuilly II
|
81 |
22/04/2017 18:00 |
U18 & W | Group I | 1 |
22/04 18:00 - Terr 1
Group I
De Paddel Jeugd
De Paddel Jeugd
|
100 |
23/04/2017 09:00 |
U18 & W | Group I | 1 |
23/04 09:00 - Terr 1
Group I
Compiègne I
Compiègne I
|
112 |
23/04/2017 10:30 |
U18 & W | Group I | 1 |
23/04 10:30 - Terr 1
Group I
Pirat Bergheim
Pirat Bergheim
|
82 |
22/04/2017 18:00 |
U18 & W | Group J | 2 |
22/04 18:00 - Terr 2
Group J
CD62 B
CD62 B
|
101 |
23/04/2017 09:00 |
U18 & W | Group J | 2 |
23/04 09:00 - Terr 2
Group J
CR Hauts-de-France U15
CR Hauts-de-France U15
|
113 |
23/04/2017 10:30 |
U18 & W | Group J | 2 |
23/04 10:30 - Terr 2
Group J
Loeuilly II
Loeuilly II
|
126 |
23/04/2017 12:00 |
U18 & W | 9th place | 4 |
23/04 12:00 - Terr 4
9th place
CR Pays-de-Loire 15 I
CR Pays-de-Loire 15 I
|
125 |
23/04/2017 12:00 |
U18 & W | 7th place | 3 |
23/04 12:00 - Terr 3
7th place
Kilcock Demons
Kilcock Demons
|
124 |
23/04/2017 12:00 |
U18 & W | 5th place | 2 |
23/04 12:00 - Terr 2
5th place
Keistad A
Keistad A
|
104 |
23/04/2017 09:30 |
U18 & W | 1/2 final A | 1 |
23/04 09:30 - Terr 1
1/2 final A
Viking Venlo A
Viking Venlo A
|
123 |
23/04/2017 12:00 |
U18 & W | 3rd place | 1 |
23/04 12:00 - Terr 1
3rd place
Ulster 1
Ulster 1
|
146 |
23/04/2017 15:00 |
U18 & W | Final | 1 |
23/04 15:00 - Terr 1
Final
NED U21 Women
CD62 A
|
131 |
23/04/2017 13:00 |
D2 | 1/2 final B | 1 |
23/04 13:00 - Terr 1
1/2 final B
De Paddel Jeugd
De Paddel Jeugd
|
105 |
23/04/2017 09:30 |
U18 & W | 1/2 final B | 2 |
23/04 09:30 - Terr 2
1/2 final B
Ulster 2
Ulster 2
|